Kup książkę [edytuj książkę]

Kiss of the Highlander

Tytuł oryginalny: Kiss of the Highlander

Z cyklu Highlander:

1. Beyond the Highland
2. To Tame a Highland Warrior
3. The Highlander's Touch
4. Kiss of the Highlander
5. The Dark Highlander
6. The Immortal Highlander
7. Spell of the Highlander
8. Into the Dreaming

Dziedzic uwięziony między stuleciami...
Zaczarowany potężnym zaklęciem, szkocki dziedzic Drustan MacKeltar spał przez prawie pięć wieków głęboko w jaskini, dopóki nie obudził go nieprawdopodobny zbawca. Ponętna dziewczyna, ubrana i mówiąca jak żadna kobieta, jaką kiedykolwiek znał, była z jego odległej przyszłości, gdzie wszystkim, co pozostało z jego zaginionego świata, były pokruszone ruiny. Drustan wiedział, że musi wrócić do swojego własnego, jeśli miał ochronić swoich ludzi przed okropnym losem. I potrzebował tej fascynującej kobiety po swojej stronie...

Kobieta zmieniona na zawsze w jego ramionach...
Gwen Cassidy przybyła do Szkocji by wstrząsnąć swoim monotonnym życiem i tylko może, spotkać faceta. Skąd mogła wiedzieć, że potknięcie i wpadnięcie do szkockiego wąwozu, wyśle ją, spadającą do podziemnej pieczary — by wylądować na najbardziej niszcząco uwodzicielskim mężczyźnie, jakiego kiedykolwiek widziała? Albo, że gdy ja pocałuje, nie pozwoli jej odejść?

Związana z Drustanem pasją mocniejszą niż czas, Gwen zostaje wysłana do szesnastowiecznej Szkocji, gdzie zdradzieccy wrogowie spiskują przeciw nim... i gdzie wojownik z mocą zmiany historii sprzeciwi się samemu czasowi dla kobiety, która kocha...


"Do dziesiątej pomyślała, że wkrótce będzie gotowy do rozmowy. Groził, wrzeszczał, nawet próbował przekonać ją słodkimi słówkami. Potem zaczęło się przekupstwo. Pozwoli jej żyć, jeśli ona natychmiast go wypuści. Da jej trzy konie, dwie owce i krowę. Da jej torbę monet, trzy konie, dwie owce, nie zwyczajną krowę, ale mleczną krowę i odstawi ją do dowolnego miejsca w Anglii, jeśli ona tylko opuści jego zamek i nie będzie go znów niepokoić przez resztę jego życia. Jedyna oferta/groźba, która zdobyła jej chwilowe zainteresowanie, była wtedy, gdy krzyknął, że będzie "chędożyć ją, aż odpadną jej te powabne nogi."

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Przewiń: [] []

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: -
Rok wydania: -
ISBN: -
Ocena: 4.41
Liczba głosów: 6
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: m3gado
02 IV 2011 (ponad 10 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają