Kup książkę [edytuj książkę]

My to mamy speeda!

Jak w tydzień odbyć podróż dookoła świata, próbując wydać mnóstwo łatwo zarobionych pieniedzy i zapomnieć o stracie przyjaciela? Zaczynając wyprawę od Grenlandii, czy Senegalu...


Przedstawione w książce wydarzenia rozegrały się po śmierci Jacka, a przedtem, jak mama i ja utonęliśmy w zimnej, brunatnej rzece Gauviare we wschodnej części Centralnej Kolumbii wraz z czterdziestoma dwoja krajowcami, których nie zdążyliśmy nawet poznać...

Dzień był jasny i czysty jak niebieskie oczy, podobnie jak pierwszy dzień tej opowieści, rozpoczynającej się przed kilku laty w styczniu, w północnej części Chicago, w gęstym cieniu Wrigley, podczas gdy ciekawski wiatr ciągnie nisko od najeżonego, na wpół zamarzniętego jeziora. Byłem w czterech ścianach, rozgrzany i chodziłem od drzwi do drzwi.

"Odważna, rozczulająca powieść drogi... Szybkie zdania, które płyną, wirują, szybują, krążą i powracają do czytelnika niczym dary grawitacji i wdzięku... Nikt nie pisze lepiej niż Dave Eggers o młodych ludziach, którzy mają ambicję być jednocześnie autentyczni i szczerzy".

"The New York Times Book Review"

"Talent pisarski Eggersa jest najwyższej próby: popatrzmy na jego zabawne, idealnie skomponowane dialogi, na sposób, w jaki ta proza subtelnie wychwytuje niuanse myśli bohatera... i na przejrzyste niczym woda w strumieniu opisy. Tak, mamy do czynienia z literackim geniuszem... "

"Time"

"Dzieło niesamowicie utalentowanego pisarza.... Tak jak niegdyś powieści Jacka Kerouaca, książki Dave'a Eggersa nie tylko dokumentują doświadczenia całego pokolenia, ale stanowią dlań istotną inspirację."

"LA Weekly"

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Czytelnicy tej książki polecają

Niestety zbyt mało osób przeczytało tę książkę, aby móc polecić Ci inne publikacje.
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Rok wydania: 2006
ISBN: 83-7298-827-7
Ocena: -
Liczba głosów: -
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: horenheb
24 III 2011 (ponad 7 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają