Kup książkę [edytuj książkę]

Jessica: Jessica Rules The Dark Side

Opis

Kiedy Jessica Packwood odkryła, że jest przeznaczoną rumuńskiemu wampirowi księżniczką, przeżyła największy szok w całym swoim nastoletnim życiu. Wychodzi na to, że to była ta łatwiejsza część. Teraz, będąc żoną Księcia Lucjusza Vladescu, musi ubiegać się o tron i przekonać społeczność wampirów, że jest odpowiednia na ich królową. Ale Jess nie może w spokoju zamówić nawet przyzwoitego posiłku od zamkowej rumuńskiej służby czy też rozprawić się samodzielnie z przebiegłymi zmarłymi istotami, które z przyjemnością patrzyłyby na jej upadek.
W momencie gdy Lucjusz zostaje oskarżony o zamordowanie wampira imieniem Elder i zamknięty bez potrzebnej mu krwi, Jessica zostaje sama, walcząca o dwa życia.
Zdesperowana, aby oczyścić imię swojego męża i wygrać jego wolność, Jess prosi o pomoc swoją najlepszą przyjaciółkę Mindy Stankowicz i tajemniczego włoskiego kuzyna Lucjusza, Raniera Lovatu. Lecz oboje mają swoje mroczne sekrety. Czy Jess dowie się, komu może zaufać – i jak posiąść moc – zanim straci wszystko, łącznie z wampirem, którego kocha?
Ociekająca romansem, tajemnicza i niebezpieczna, niezmiernie wyczekiwana kontynuacja „Przyrzeczonych” ujawnia, że czasem księżniczka, chcąc dotrwać do „żyli długo i szczęśliwie”, musi na to zapracować – nieraz z zaostrzonym kołkiem w ręku.

Premiera: 9 Styczeń 2012


Seria Jessica:

1. Przyrzeczeni
2. Rules The Dark Side
3. Jekel Loves Hyde

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Przeczytałam przyrzeczonych i teraz chciałabym wziąć się za drugą część.Widnieje tu że książka jest w obiegu od 9 stycznia ale nigdzie nie mogę jej znaleźć
Dodano: 13 V 2012, 01:02:23 (ponad 6 lat temu)
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 09 X 2011, 18:54:41 (ponad 7 lat temu)
+5 0
właśnie zaczęłam czytać tyle, ze po angielsku i rozumiem jedynie 1/2 książki i z tego co zrozumiałam i z tego czego nie zrozumiałam - podoba mi sie
Użytkownik nie wystawił oceny książce.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Nasza księgarnia
Rok wydania: 2012
ISBN: -
Ocena: 4.42
Liczba głosów: 7
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: dzz14
19 III 2011 (ponad 7 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają