Kup książkę [edytuj książkę]

Wystarczy chwila

Na autostradzie A4 dochodzi do gigantycznego wypadku. Wśród poszkodowanych są, m.in. Mary, jadąca na spotkanie z ukochanym po sześćdziesięciu latach rozłąki, pewien pan młody, zdążający na własne wesele, lekarz Jonathan, wracający ze spotkania z kochanką i Georgia, początkująca aktorka, która miała odbyć za chwilę ważne przesłuchanie... Ten wypadek sprawi, ze bohaterowie przewartościują swe życie. Coś zrozumieją, dostrzegą, odmienią swój los. Wartka akcja.
[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Synu, wszyscy popełniamy błędy. Niektóre nie mają większego znaczenia, niektóre są straszliwe w skutkach. Straszliwe błędy to te, które unieszczęśliwiają innych. Błędy, za które dalibyśmy wszystko, dosłownie wszystko, żeby ich nie popełnić. Żeby cofnąć to, co się stało. Ale... Nie możemy niczego cofnąć. Ja popełniłem taki błąd, jak wiesz. Ty też popełniłeś. Obydwa były z rodzaju tych poważnych, których nie można cofnąć. One są nie do odrobienia. Cokolwiek zrobisz, nie znikną, nie odejdą w niepamięć. A więc jedyna rzecz, jaka ci pozostała, to nauczyć się z nimi żyć. I starać się najlepiej, jak potrafisz. Nie możesz niczego wynagrodzić, ale możesz zostawić to za sobą. Co nie jest łatwe, ale... no cóż, naprawdę nie jest łatwe."
Dodał: sweetie Dodano: 29 VII 2012 (ponad 6 lat temu)
0 0


"Kto powiedział, że związek musi być sensowny? Czy właśnie sedno całej sprawy nie tkwiło w tym, że układy pomiędzy mężczyzną a kobietą nie muszą być racjonalne, bo siła przyciągania nie da się podporządkować żadnym regułom, i właśnie dlatego, jeśli za nią podążamy, może wprowadzić w naszym życiu sporo całkiem przyjemnego zamieszania."
Dodał: sweetie Dodano: 29 VII 2012 (ponad 6 lat temu)
0 0


[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 29 VII 2012, 10:47:16 (ponad 6 lat temu)
0 0
Książka jest trochę przewidywalna, ale mimo to czyta się ją bardzo przyjemnie, czas leci przy niej bardzo szybko. Autorka wprowadziła do książki wielu bohaterów, ale każdy z nich ma swój indywidualny charakter i ich historie zgrabnie się ze sobą przeplatają. Nie jest to może jakaś ekscytująca i zapierająca dech w piersiach lektura, ale jest w sam raz na leniwe wieczory z kocykiem na kolanach i herbatką w dłoni
Oceniam książkę na: 4.0

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Świat Książki
Rok wydania: 2011
ISBN: 978-83-247-1983-9
Ocena: 4
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Sanai
18 III 2011 (ponad 7 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają