Kup książkę [edytuj książkę]

Ukarana

Vanessa doznała wielu krzywd od psychopatycznej matki, która karała dziewczynkę za byle co - przywiązywała ją na noc do drzewa w ogrodzie, gdy ta miała 3 lata. Była też wykorzystywana seksualnie przez dziadka i dręczona psychicznie przez rodzinę. W wieku 8 lat odkryła, że matka ją adoptowała i wcale jej nie kocha. Być może nie przeżyłaby tego rodzinnego piekła, gdyby nie odkryła w sobie daru przewidywania przyszłości...
[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Kiedy patrzę teraz na moje życie, przyznaję, że mam za sobą długą, trudną podróż. (...) Najważniejsze jest jednak to, że przetrwałam. Jako dziecko przeszłam przez piekło, ale wciąż tu jestem.
Obdarzanie innych miłością jest jeszcze większym błogosławieństwem niż otrzymywanie jej. Niestety, Muriel nigdy się tego nie nauczyła. Kochałam ją, ale rozumiem teraz, że ona nigdy nie wiedziała, co znaczy miłość. Nie zaznała najważniejszej rzeczy w życiu. W ostatecznym rozrachunku, pomimo tego, jak bardzo mnie skrzywdziła, to ona tak naprawdę została ukarana."
Dodał: ladyinfantille Dodano: 10 VIII 2011 (ponad 9 lat temu)
0 0


"Wszystkim matkom zdarzają się dni, kiedy ich dzieci grają im na nerwach, marudząc, czepiając się ubrań i po prostu wchodząc im w paradę."
Dodał: ladyinfantille Dodano: 08 VIII 2011 (ponad 9 lat temu)
0 0


[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Hachette
Rok wydania: 2011
ISBN: 978-83-7575-779-8
Ocena: -
Liczba głosów: -
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Rybulka
15 III 2011 (ponad 10 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają