Kup książkę [edytuj książkę]

Nice Girls Don't Have Fangs

Może to był bon towarowy do Shenanigans, który postawił ją na krawędzi. Gdy dziecięca bibliotekarka i samozwańcza grzeczna dziewczynka, Jane Jameson zostaje zwolniona przez swoją wredną szefową i otrzymuje 25 dolarów i skórki ziemniaków, zamiast odprawy, idzie na popijawę, która na pewno stanie się legendą Półksiężycowej Doliny. W drodze do domu, pomylona z jeleniem, zostaje postrzelona i pozostawiona na śmierć. I dzięki tajemniczemu nieznajomemu, którego poznała podczas picia drinków o neonowych odcieniach, budzi się ze zdecydowanie niegodnym pragnieniem krwi.

Jane jest teraz ostatnim odbiorcą kosza podarunkowego od Komitetu Witającego Świeżo Nieumarłych, i jej życie po życiu trochę się przyzwyczaja. Jej niedawno zmarła, ulubiona ciotka jest teraz jej duchową współlokatorką. Musi udawać oddychanie i zajęcia w czasie dnia, by uniknąć wychodzenia ze swojej trumny do rodziny. Jest zmuszona zapomnieć o swoim ulubionym domowym, południowym jedzeniu na rzecz torebek z 0 Rh minus. Jej związek z jej seksownym, żywym wampirzym stwórcą jest gorący i chłodny. I, gdyby to wszystko nie było wystarczające, wygląda na to, że ktoś w Półksiężycowej Dolinie próbuje oskarżyć ja o serię wampirzych morderstw. Co ma zrobić grzeczna, nieumarła dziewczynka?

Cykl:


1. Nice Girls Don't Have Fangs
2. Nice Girls Don't Date Dead Men
3. Nice Girls Don't Live Forever
4. Nice Girls Don't Bite Their Neighbors

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Przewiń: [] []

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: -
Rok wydania: -
ISBN: -
Ocena: 5
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Sanai
17 II 2011 (ponad 9 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają