Kup książkę [edytuj książkę]

Bez skrupułów

"Bez skrupułów" to dwie powieści w jednej książce, każda z wątkiem kryminalnym i historią miłosną w tle. Ich autorka, laureatka wielu nagród literackich, do dziś sprzedała ponad 20 milionów egzemplarzy swoich powieści na całym świecie. Z zimną krwią Nastał najpiękniejszy czas w życiu pielęgniarki Niny. W dniu swojego ślubu ma rozpocząć nowy rozdział w życiu u boku bogatego lekarza ? Roberta. Staje się jednak zupełnie inaczej. Mężczyzna, z którym planuje doczekać późnej starości, rozmyśla się i rzuca ją przed ołtarzem. Potem jest jeszcze gorzej. W kościele, gdzie miało dojść do zaślubin, eksploduje bomba. Sprawę bada detektyw Sam Navvaro. Agent podejrzewa, że mógł to być zaplanowany zamach na życie Niny. Nina początkowo nie wierzy w tę hipotezę. Jednak gdy ginie Robert, a jej samochód zostaje zrzucony w przepaść, zaczyna bać się o swoje życie. Nina i Navvaro wspólnie postanawiają zbadać sprawę zamachów. W śledztwie, które prowadzą, pojawia się dużo nowych wątków, a między nimi rodzi się uczucie? Czarna loteria W hawajskim szpitalu podczas prostego zabiegu operacyjnego umiera pacjentka Ellen O?Brien ? pielęgniarka oddziału ginekologicznego. Badania wykazują, że zmarła przeszła zawał. Podejrzenia padają na anestezjolog Kate Chesne, która dzień przed zabiegiem badała pacjentce serce. Rodzina Ellen oskarża lekarkę o błąd w sztuce. Sprawę ma poprowadzić adwokat David Ranson, który w przeszłości sam stracił syna na skutek błędnej diagnozy lekarskiej. Niedługo potem ktoś morduje inną pielęgniarkę, która była koleżanką zmarłej O?Brien. Ginie także ginekolog. Ranson podejrzewa, że śmierć trojga pracowników szpitala nie była przypadkowa, a Chesne została niesłusznie oskarżona. Kate i David postanawiają na własną rękę odnaleźć zabójcę. Pierwsze podejrzenia padają na Charlesa Deckera, którego narzeczona i dziecko zmarli podczas porodu w dniu, kiedy dyżur pełniła trójka ofiar. Jednak gdy ten również zostaje zamordowany, śledztwo zamiera w martwym punkcie. Czy Kate i Davidovi uda się dociec prawdy?
[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"– To musiało być dla pani strasznie upokarzające, żeby tak zostać przed ołtarzem. Cały świat się dowiedział, że on pani nie chce. – Milczała. – Mężczyzna, któremu pani ufa. Którego pani kocha. Całe tygodnie, może miesiące, oszukuje panią. Prawdopodobnie śmieje się za pani plecami. Taki człowiek nie zasługuje na kobietę taką jak pani. Ale pani i tak go kocha. A on sprawia pani tylko ból."
Dodał: patrycja101012 Dodano: 07 I 2013 (ponad 7 lat temu)
0 0


"Ostatnio satysfakcję przynosiła mu tylko praca. To jedyne, na co mógł liczyć: przecież nigdy nie zabraknie przestępców."
Dodał: patrycja101012 Dodano: 07 I 2013 (ponad 7 lat temu)
0 0


"Mocniej ścisnął kierownicę, sfrustrowany niemożnością ukojenia jej żalu. Tacy faceci jak Robert nie są warci łez żadnej kobiety. Ale to z ich powodu najczęściej płakały. Złoci chłopcy. Spojrzał na Ninę wtuloną w drzwi samochodu i poczuł przypływ współczucia. I coś więcej, coś co go zadziwiło. Tęsknotę."
Dodał: patrycja101012 Dodano: 07 I 2013 (ponad 7 lat temu)
0 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Mira
Rok wydania: 2011
ISBN: 978-83-238-7933-6
Ocena: 4.64
Liczba głosów: 7
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Rybulka
11 II 2011 (ponad 9 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają