Kup książkę [edytuj książkę]

Tańcz ze mną

Abby i John byli przez wszystkich uznawani za idealne małżeństwo. Kochali się od dzieciństwa, przyjaźnili się nawet ich ojcowie. Znajomi zazdrościli im, dzieci widziały w nich wzór, wszyscy ich podziwiali. Mimo to związek Johna i Abby zaczął zmierzać w stronę rozpadu. John jest bliski nawiązania romansu z inną kobietą, a jego małżeństwo z Abby istnieje już niemal tylko na papierze. Wciąż żyją pod jednym dachem, ale jak dwoje obcych ludzi, a nie kochająca się para. Już od dawna ze sobą nie tańczą... "Tańcz ze mną” to opowieść o miłości, która przetrwa wszystko, jeśli tylko jest prawdziwa, o poświęceniu dla drugiego człowieka, o ludzkiej sile i wytrwałości, i o cudowności i wierności Boga.

Źródło: http://www.empik.com/tancz-ze-mna-kingsbury-karen,prod443000...

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Powiew przynosił ze sobą szum drzew, a z nim wspomnienia. To właśnie była muzyka. Ta sama muzyka o której słuchanie wielokrotnie prosił Abby przed laty John. Poddali się atmosferze chwili. John prowadził Abby, i tańczyli razem do muzyki swojego wspólnego życia. A potem John wyszeptał jeszcze słowa, których nigdy więcej nie spodziewała się od niego usłyszeć. Słowa, które trafiły do serca Abby. -- Tańcz ze mną, Abby. Tańcz ze mną."
Dodał: marzyciel Dodano: 08 IX 2011 (ponad 7 lat temu)
+2 0


"Orlice maja zwyczaj sprawdzania swoich partnerów. Kiedy samica wie, ze samiec interesuje się nią, urządza mu gonitwę. Samiec goni ją, a ona lata wysoko, nurkuje, przelatuje ponad wzgórzami. Pod koniec gonitwy wzlatuje jak najwyżej umie, a później przewraca się na grzbiet i opada ku ziemi. Zadaniem samca jest dogonienie samicy i uchwycenie jej szponami za szpony, wreszcie jak najsilniejsze bicie skrzydłami , aby uratować ja przed śmiercią. Kiedy już są nisko, samica rozwija z powrotem skrzydła i okrąża samca. Sprawdził się, ponieważ udowodnił, że nie opuści jej nawet w obliczu śmierci. Od tego czasu para orłów pozostaje w monogamicznym związku przez resztę ich życia."
Dodał: marzyciel Dodano: 08 IX 2011 (ponad 7 lat temu)
0 0


"- Chciałbym kiedyś zrozumieć, co stało się z tą cudowna dziewczyną, w której się przed laty zakochałem."
Dodał: marzyciel Dodano: 08 IX 2011 (ponad 7 lat temu)
0 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Polwen Polskie Wydawnictwo Encyklopedyczne
Rok wydania: 2008
ISBN: 978-83-7557-055-7
Ocena: 5
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: fervently
25 I 2011 (ponad 7 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają