Kup książkę [edytuj książkę]

Graveminder

Rebekkah Barrow nigdy nie zapomniała, ile uwagi jej babcia Maylene poświęcała zmarłym w Claysville, małym miasteczku, gdzie Bek dorastała. Nie było pogrzebu, na który Maylene by nie poszła, a na każdym z nich przeprowadzała ten sam rytuał: brała trzy łyki ze srebrnej butelki i wypowiadała słowa „Śpij spokojnie i zostań tam, gdzie cię zostawiłam”.

Po śmierci Maylene, Bek wraca do miejsca, które opuściła dziesięć lat temu. Wkrótce odkrywa, że Claysville nie jest tylko sennym miasteczkiem, jakie zapamiętała. Okazuje się, że przenikają się tam światy żywych i umarłych: pod miastem leży cienista kraina bezprawia, rządzona przez tajemniczego Charlesa, znanego też jako Pan D. Jeśli nikt nie zajmie się umarłymi w odpowiedni sposób, powrócą, by nasycić się jedzeniem, piciem i
historiami ze świata żywych. Tylko Opiekun Grobów (zgodnie z tradycją: kobieta Barrowów) oraz jej Grabarz (w tym przypadku: Byron Montgomery), z którym Bek dzieli zawikłaną przeszłość, mogą wszystko wyprostować, zanim umarli wstaną z grobów.

Chociaż nadal pogrążona w żałobie po śmierci Maylene, Rebbekah wkrótce odkryje, że w Claysville czeka ją nie tylko pogrzeb babci, ale coś znacznie gorszego: mroczne sekrety, umowa sprzed setek lat, dawny romans, który wciąż ją prześladuje oraz przerażający obowiązek powstrzymania potwora i zapewnienia zmarłym zasłużonego odpoczynku.

Premiera: rok 2012

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Czytelnicy tej książki polecają

Niestety zbyt mało osób przeczytało tę książkę, aby móc polecić Ci inne publikacje.
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Replika
Rok wydania: 2012
ISBN: -
Ocena: 6
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: annie28
21 I 2011 (ponad 7 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Tej książki jeszcze nie otagowano, zrób to!

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają