Kup książkę [edytuj książkę]

Bądź jaki bądź. Historia Nirvany

"Bądź jaki bądź" przedstawia Nirvanę z najbliższej, niemal intymnej perspektywy. Zawiera długie, wyczerpujące rozmowy ze wszystkim członkami zespołu oraz z ich przyjaciółmi, krewnymi oraz dawnymi i nowymi współpracownikami.

Po śmierci Kurta Cobaina, książkę uzupełniono o nowy, ostatni rozdział poświęcony ostatnim miesiącom życia założyciela Nirvany i zawierający nie publikowane wcześniej przesłanie artysty i jego bliskich, jakie odczytano podczas ceremonii żałobnych.

Bądź jaki bądź opowiada historię Nirvany w sposób najpełniejszy i najbardziej szczery wykorzystując wyłącznie informacje pochodzące z pierwszej ręki. Książka przedstawia całą panoramę życia Kurta Cobaina i jego zespołu, od początków w Aberdeen do największych, światowych sukcesów.

W żadnej innej biografii Kurt nie mówił tak szczerze o swoim uzależnieniu, problemach z mediami, nagłym ciężarze sławy, niechcianej roli rzecznika nowego pokolenia czy kontrowersjach związanych z wydaniem In Utero.
Żadna inna biografia nie opisuje tak przekonująco tragicznych wydarzeń, które doprowadziły do samobójstwa artysty w kwietniu 1994.

W książce znajdują się również dokładne analizy wszystkich piosenek z trzech głównych albumów Nirvany, a oprócz tego wyczerpująca dyskografia i ponad sto zdjęć, w tym kilkanaście nigdy wcześniej nie publikowanych.

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: In Rock
Rok wydania: 1998
ISBN: 83-86365-20
Ocena: 5.16
Liczba głosów: 3
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: ecia
14 I 2011 (ponad 7 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają