Kup książkę [edytuj książkę]

Pustka

Cykl "Pustka":


Kiedy przyjaciółka Abbey – Kristen, znika na moście blisko Cmentarza Śpiącej Pustki, wszyscy zbyt szybko akceptują, że jest martwa... i plotka mówi, że jej śmierć nie jest wypadkiem. Abbey cierpi po stracie najlepszej przyjaciółki, ale prywatnie nie wierzy, że Kristen naprawdę już nie ma. I wtedy spotyka Caspiana, boskiego i tajemniczego chłopaka, który pojawia się znikąd na pogrzebie Kristen i od tego czasu cały czas pojawia się w życiu Abbey. Caspian ma sekrety, ale jest jedyną osobą, która sprawia, że Abbey znów czuje się normalna. Abbey czuje się normalna... ale również specjalna.
Właśnie kiedy Abbey zaczyna czuć, że jakoś to wszystko przetrwa dowiaduje się czegoś, co sprawia, że zaczyna kwestionować wszystko co wiedziała o swojej przyjaciółce. Jak Kristen mogła utrzymać to wszystko w sekrecie? I czy ten sekret mógł prowadzić do jej śmierci? Kiedy Abbey walczy, by zrozumieć zdradę Kristen, odkrywa straszną prawdę która prawie ją niszczy – taką, która wyzwie jej rosnącą miłość do Caspiana i jej własne zdrowie psychiczne

1. Pustka
2. The Haunted
3. The Hidden

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: -
Rok wydania: -
ISBN: -
Ocena: 5
Liczba głosów: 4
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: natirose
12 I 2011 (ponad 7 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają