Kup książkę [edytuj książkę]

Naga prawda o mojej rodzinie

Światowy bestseller, w którym siostra słynnego Michaela i ekstrawaganckiej Janet ujawnia szokujące fakty z życia rodziny Jacksonów. Bicie, upokorzenia, nadużycia seksualne, tresura fizyczna i psychiczna, pozbawienie dzieci jedzenia i snu - oto "naga prawda", którą na kartach tej skandalizującej książki spisuje La Toya Jackson. Jej opowieść jest nie tylko typową historią o spełnionym amerykańskim marzeniu, ale również swoistym oskarżeniem graniczącego z patologią sposobu wychowywania dzieci. Jeśli wierzyć tym spełnieniom, Michael, Janet, La Toya oraz reszta znakomitego rodzeństwa przeżyli w dzieciństwie istne piekło. ......

Swój światowy sukces okupili nienormalnym życiem pod okiem ojca - tyrana, terroryzującego całą rodzinę. La Toya zdecydowała się ogłosić prawdę o Jacksonach nie bacząc na wykluczenie z klanu. Bezlitosna spowiedź La Toyi jest bezwzględnym rozrachunkiem z ojcem, obnaża kulisy kariery " Jackson 5 " , Michaela oraz Janet. Na kartach tej książki przewijają się supergwiazdy muzyki jak : Paula Abdul, Prince, Julio Iglesias, a wszystko to rozgrywa się na tle malowniczego światka artystycznego Beverly Hills.

" Bolesne dzieciństwo : brutalność, cierpienia, upokorzenia, ból, lęk, okrucieństwo, nadużycia fizyczne i psychiczne. Niewidzialne rany, które pozostają na całe życie. Dedykuj ę tę książkę wszystkim dzieciom na całym świecie i ludziom, którzy cierpieli w dzieciństwie na skutek błędów wychowawczych, w nadziei, że pewnego dnia każdy ujrzy światło i krzywdy te się skończą. "

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Wydawnictwo Łódzkie
Rok wydania: 1991
ISBN: 83-218-0956-1
Ocena: 5
Liczba głosów: 2
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: martazel
04 I 2011 (ponad 7 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Tej książki jeszcze nie otagowano, zrób to!

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają