Kup książkę [edytuj książkę]

Cujo

Tytuł oryginalny: Cujo
Rok wydania oryginału: 1981

W małym, cichym miasteczku Castle Rock pojawił się potwór: wygląda jak spokojny, przyjazny bernardyn, lecz w jego umyśle czai się szaleństwo. Stał się bezlitosną maszyną do zabijania - tym groźniejszą, że zupełnie nieprzewidywalną. Cujo robi rzeczy straszne, ale reakcje ludzi, wstrząśniętych jego bezwzględnością są nie mniej przerażające...


[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Przewiń: [] []

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Czy to nie zadziwiające, jak bardzo można cierpieć, kiedy wszystko jest właściwie w porządku?"
Dodał: dona Dodano: 27 VI 2011 (ponad 8 lat temu)
+1 0


"Nigdzie nie jest powiedziane, że jeśli stchórzysz i nie skoczysz z wieży w poniedziałek, to nie zrobisz tego również we wtorek."
Dodał: Zaaraza Dodano: 20 IX 2012 (ponad 7 lat temu)
0 0


[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 11 IX 2012, 20:32:35 (ponad 7 lat temu)
+2 0
Nie jest to jakaś skomplikowana powieść. Niemniej bardzo mi się podobało. Wywołała u mnie emocje, może dlatego że kocham zwierzęta, a już najbardziej psy i uderzyła mnie nieodpowiedzialność właściciela psa, szczególnie opisy z perspektywy Cujo. Strasznie szkoda było mi tytułowego bohatera, gdyż nie był niczemu winien, a jego los potoczył się, jak potoczył. Dobra powieść. Polecam fanom tego pisarza
Oceniam książkę na: 4.5
Dodano: 09 X 2011, 15:04:19 (ponad 8 lat temu)
+2 0
Nie bardzo wiem, jak napisać opinię o tej książce, by była trochę bardziej rozbudowana. Ja się po prostu bezgranicznie w niej zakochałam! Jasne, że trochę mnie irytowało to, że akcja dość wolno się rozwijała; jak zresztą w każdej książce Kinga, ale co tam - wyszedł majstersztyk! Dawno nie czytałam książki, przy której targałyby mną takie emocje, naprawdę. Cieszyłam się razem z Brettem, kiedy mógł on wyjechać do swojej ciotki. Razem z Donną denerwowałam się na ten przeklęty wóz. Martwiłam się o Tada. Na litość boską, jakiego uczucia we mnie przy tej książce nie było; przecież ja nawet potrafiłam sobie wyobrazić, wręcz czuć ten smród alkoholu, jaki musiał się ulatniać od Joego!
Oceniam książkę na: 6.0

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Rok wydania: 2008
ISBN: 978-83-7469-665-4
Ocena: 4.54
Liczba głosów: 53
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Mateusz
02 I 2009 (ponad 11 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają