Kup książkę [edytuj książkę]

Księga wyzwań Dasha i Lily

Pełna wdzięku romantyczna historia z książkami, przedświąteczną gorączką i bożonarodzeniowym Manhattanem w tle.

W środku znajdziesz wskazówki. Jeśli chcesz je poznać, przewróć stronę. Jeśli nie – proszę, odłóż notatnik na półkę”. Zainspirowana przez szczęśliwie zakochanego brata, szesnastoletnia Lily zostawia czerwony notatnik pełen wyzwań na ulubionej półce w swojej ulubionej księgarni. Notes czeka na odpowiedniego chłopaka, który odważy się podjąć grę. Ciekawski, ironiczny, lekko cyniczny Dash nie boi się zagadek – Księga Wyzwań staje się dla niego odskocznią od codzienności, której nieświadomie szukał.
Dash i Lily urządzają podchody na wielką skalę – szukają notesu (i siebie) po całym Manhattanie. Podczas gry zaczyna rodzić się uczucie. Tylko czy na żywo zrobią na sobie równie dobre wrażenie, co na papierze? To może okazać się największym wyzwaniem…


Seria Dash & Lily

1. Księga wyzwań Dasha i Lily
2. 12 dni świąt Dasha i Lily

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"No bo wiesz, może miłość nie jest taka zero-jedynkowa. Kocha - nie kocha? To nie tak działa. Przecież są różne... poziomy miłości. A te wszystkie rzeczy, o których mówisz: słowa, oczekiwania i tak dalej, nie muszą wcale tej miłości przesłaniać. Może razem tworzą mapę, w której jest miejsce dla wszystkich elementów. Kiedy spojrzeć na nią z góry - rany, to dopiero jest efekt!"
Dodał: annie28 Dodano: 15 III 2016 (ponad 2 lat temu)
0 0


"A czy my już nie tańczymy? Czy życie to nie jeden wielki taniec? Albo to, co robimy ze słowami - kiedy rozmawiamy, sprzeczamy się, robimy - lub odrzucamy - plany? Niektóre tańce mają swoje, znane nam, układy. Inne tańczy się od lat w niezmieniony sposób. Ale reszta? Reszta to improwizacja: spontaniczne kroki na parkiecie, decyzje o ruchu podejmowane w ułamku sekundy. Dopóki gra muzyka."
Dodał: annie28 Dodano: 15 III 2016 (ponad 2 lat temu)
0 0


"Człowiek nigdy nie jest samotną wyspą."
Dodał: annie28 Dodano: 15 III 2016 (ponad 2 lat temu)
0 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Bukowy Las
Rok wydania: 2015
ISBN: 9788380740013
Ocena: 5
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Sanai
08 XII 2010 (ponad 7 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają