Kup książkę [edytuj książkę]

Uncommon Criminals

Katarina Bishop, nosiła wiele etykietek w swoim krótkim życiu. Przyjaciel. Siostrzenica. Córka. Złodziej. A przez ostatnie, dwa miesiące była po prostu znana jako dziewczyna, która prowadziła grupę, która okradła największe muzeum na świecie. Dlatego Kat nie jest zaskoczona prośbą o wykonanie następnego skoku i przywrócenie klejnotu Kleopatry prawowitym właścicielom.

Istnieją tylko trzy problemy. Po pierwsze, skarb nie był widziany publicznie w ciągu trzydziestu lat. Po drugie, od upadku imperium Egipskiego i samobójstwa Kleopatry,nie słyszano o nikim kto posiadał szmaragd na dłużej, i w świecie Kat, historia prawie zawsze się powtarza. Ale to trzeci problem sprawia, że załoga Kat staje się nerwowa ... szmaragd jest przeklęty.

Kat, być może nie zna sposobu na rozwiązanie swoich problemów, ale nie podda się bez walki. W końcu ma przy sobie swojego najlepszego przyjaciela- nieziemsko przystojnego Hale'a i resztę załogi, która pomoże jej ścigać Kleopatrę, nawet po całym świecie, unikając klątwy. Zdając sobie sprawę, że te same sztuczki, od wieków używane przez jej rodzinę, są bezużyteczne tym razem.

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Czytelnicy tej książki polecają

Niestety zbyt mało osób przeczytało tę książkę, aby móc polecić Ci inne publikacje.
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: -
Rok wydania: -
ISBN: -
Ocena: -
Liczba głosów: -
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Sanai
08 XII 2010 (ponad 7 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają