Kup książkę [edytuj książkę]

Szaleństwo aniołów: Nocny burmistrz

Ludzie mówią, że jeśli kruki kiedykolwiek opuszczą londyńską Tower, budynek runie i królestwo upadnie. Tak się składa, że nie jest to dalekie od prawdy…

Magiczne osłony broniące miasta padają jedna po drugiej: Londyński Mur sprofanowano tajemniczym graffiti, kruki z Tower znaleziono martwe, Londyński Kamień zniszczono. To nie są dobre wieści. Wszystkie te nadprzyrodzone osłony – mieszanka międzynarodowych atrakcji turystycznych i zapomnianych legend miejskich – składały się na potężną magiczną tarczę, broniącą Londynu przed… no właśnie, pytanie brzmi: przed czym? Co mogłoby być aż tak potężne, by zagrozić całemu miastu?
Choć rozsądek radziłby tego nie robić, wskrzeszony czarnoksiężnik Matthew Swift pozna odpowiedź na to pytanie. I jeśli szczęście się do niego uśmiechnie, może pożyje wystarczająco długo, by coś w tej sprawie zrobić.


Seria Matthew Swift

1. Szaleństwo aniołów
2. Nocny burmistrz
3. Neonowy dwór
4. Rada mniejszości

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"- Jesteś użyteczny.
- To samo mówili o bombie atomowej. Zatrzymajmy ją, może się kiedyś przydać."
Dodał: ViconiaDeVir Dodano: 06 VII 2011 (ponad 7 lat temu)
+1 0


"Życie to magia. Idee, symbole, słowa, znaczenia. Nowe znaczenia, nowe słowa. W dawnych czasach, jeśli ktoś chciał wygnać demona, przywoływał moc północnego i południowego wiatru. Obecnie wzywa się Geesink Norba. Kiedyś czarodziej przywoływał srebrny blask księżyca, by ten przeprowadził go przez legowisko potwora. W dzisiejszej epoce wzywamy światło sodowych lamp pomieszane z łuną neonów, a legowisko potwora z reguły ma adres w modnej dzielnicy, z kodem pocztowym i płaci podatek lokalny."
Dodał: ViconiaDeVir Dodano: 06 VII 2011 (ponad 7 lat temu)
+1 0


"W tej samej chwili, ponieważ góra wyraźnie miała ochotę zapoznać się z dołem, a dół był w ustępliwym nastroju i zamierzał choć raz jej na to pozwolić, osunąłem się na ziemię, chwytając się palcami zimnego betonu na wypadek, gdyby bok spróbował wykręcić mi taki sam numer."
Dodał: arie Dodano: 04 XII 2013 (ponad 5 lat temu)
0 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: MAG
Rok wydania: 2011
ISBN: 978-83-7480-203-1
Ocena: 5.75
Liczba głosów: 4
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Viena
28 XI 2010 (ponad 8 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają