Kup książkę [edytuj książkę]

Dokąd zmierza ten świat

Bestseller New York Times, USA Today & Wall Street Journal

Co chwilę dowiadujemy się o niepokojących wydarzeniach w świecie i Polsce. Wielkie katastrofy, powodzie, huragany, wybuchające wulkany czy jest to tylko zbieg okoliczności, czy też może zapowiedź nadchodzącego końca świata? Gdzie szukać odpowiedzi na to pytanie? Czy Pismo Święte mówi coś na ten temat? Autor książki „Dokąd zmierza ten świat?” szuka odpowiedzi na to pytanie przez pryzmat Pisma Świętego. Wyjaśnia i analizuje światowe problemy i mówi nam jak żyć w czasach ostatecznych.

Ta oparta na solidnych badaniach, znakomicie napisana książka jest tak fascynująca, że ledwo można się od niej oderwać. Ma ona wiele do zaoferowania każdemu czytelnikowi zainteresowanemu tym, co się dzieje w naszym świecie i wiąże bieżące wydarzenia z ważnymi biblijnymi proroctwami. Czytając tę książkę, przekonasz się o tym, że znajdujemy się na skraju największego wydarzenia historii ludzkości. Każdy, powinien ją przeczytać!

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Czytelnicy tej książki polecają

Niestety zbyt mało osób przeczytało tę książkę, aby móc polecić Ci inne publikacje.
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Istnieje jedno wiarygodne źródło informacji na temat przyszłości – jedyne, które ma tak zdumiewający rejestr trafności. Biblia! O dziwo jednak – wielu, którzy twierdzą, że głoszą Słowo Boga – stronią od nauczania proroctw. Mój znajomy kaznodzieja opowiada o pastorze, „który kiedyś chełpił się tym, że nie głosi o proroctwach, ponieważ, jak to ujął: ‘Proroctwa tylko odciągają ludzi od teraźniejszości.’ Mój wnikliwy kolega zręcznie zripostował: ‘Więc z pewnością nic nas tak nie rozprasza, jak Pismo Święte!’ Wypełnianie proroctwa jest jedną z wizytówek naszego Boga.”

Doprawdy, jednym z najbardziej przekonujących dowodów biblijnej inspiracji jest oszałamiająca liczba proroctw, które się spełniły z bardzo precyzyjną dokładnością. Być może najbardziej znane są przykłady spełnienia ponad trzystu proroctw odnoszących się do pierwszego przyjścia Chrystusa na ziemię. W swojej książce The Rapture, dr Tim LaHaye zauważył: „Żaden naukowiec o znaczeniu akademickim nie przeczy faktowi, iż Jezus żył na ziemi prawie 2000 lat temu. A znajdujemy w Biblii trzy razy więcej proroctw odnoszących się do Jego drugiego przyjścia niż do pierwszego. Dlatego też drugie nadejście naszego Pana jest trzy razy pewniejsze od pierwszego, które może być zweryfikowane jako fakt historyczny.”"
Dodał: mateuszaPl Dodano: 26 XI 2010 (ponad 7 lat temu)
0 0


[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Wydawnictwo Mateusza
Rok wydania: 2010
ISBN: 978-83-924003-6-3
Ocena: 5.25
Liczba głosów: 2
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: mateuszaPl
26 XI 2010 (ponad 7 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają