Kup książkę [edytuj książkę]

Gone - Zniknęli. Faza szósta: Światło

Minął ponad rok odkąd każdy, kto ma więcej niż 14 lat zniknął z Perdido Beach, Kalifornia. W tym czasie rozegrano wiele bitew: bitwy przeciwko głodowi, kłamstwom, plagom, i co gorsza, bitwy dobra przeciwko złu i dziecka przeciwko dziecku. Lojalność została zdobyta, stracona, zdradzona i wygrana ponownie, ideologie zostały rozbite i stworzone od nowa, a dzieciaki z ETAP-u zaczęły wierzyć, że ich nowe społeczeństwo jest jedynym życiem, jakie znają. Ale teraz, Ciemność znalazła sposób, aby się odrodzić, słabsze istnienie, które założyli za zabite na dobre. Czy dzieci z Perdido Beach nawet teraz przetrwają?

Światowa premiera: 2 kwietnia 2013

Cykl "Gone - Zniknęli" :1. Faza pierwsza - Niepokój
2. Faza druga - Głód
3. Faza trzecia - Kłamstwa
4. Faza czwarta - Plaga
5. Faza piąta - Ciemność
6. Faza szósta - Światło

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"- Jaką ma moc?
- Żadnej - odparła, A potem pomyślał: Nie licząc odwagi, by stawić czoło gaiphage"
Dodał: Talia11 Dodano: 19 I 2014 (ponad 7 lat temu)
+1 0


",,La hora de nuestra muerte''. W godzinę śmierci naszej...
Edilio uniósł broń i oddał sześć strzałów"
Dodał: Talia11 Dodano: 19 I 2014 (ponad 7 lat temu)
+1 0


"Nie, do diabła z tym wszystkim. Nie zasłużyli na śmierć. Tysiące razy spłacali swoje długi, bez końca. Zasłużyli, by żyć"
Dodał: Talia11 Dodano: 19 I 2014 (ponad 7 lat temu)
+1 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 15 II 2015, 08:18:31 (ponad 6 lat temu)
+1 0
Na sam koniec muszę to stwierdzić: ta seria jest genialna. Fakt, nie zawsze potrafiła mnie wciągnąć, czasem niektóre sytuacje mnie nieźle wkurzały i miałam szczerą ochotę przemówić bohaterom do rozumu, ale w ostatecznych rozrachunku cieszę się, że sięgnęłam po "Gone". To było, jak niezwykła przygoda, z trudnym do odgadnięcia zakończeniem (te tutaj zdecydowanie przypadło mi do gustu). Tak więc, jeśli ktoś ma na nią ochotę i chciałby odkryć, jak wyglądało życie w ETAPIE, polecam przeczytanie tej serii
Oceniam książkę na: 5.5
Dodano: 28 VIII 2015, 17:22:57 (ponad 5 lat temu)
0 0
Cały cykl już za mną i będąc szczerą muszę powiedzieć, że cieszy mnie, iż to ostatni tom. Nie wiem, czy dałabym radę dokończyć serię, gdyby było ich więcej. Ostatnia część była jednak lepsza od swoich ostatnich poprzedników - krótsza, interesował mnie los dzieciaków i tak dalej. Jednak 3/4 powieści znacznie mnie znudziła. Skoro "Faza szósta: Światło" jest zakończeniem historii to pozwolę sobie w mojej opinii podsumować całą serię "Gone". Pierwsze części była naprawdę w porządku, ciekawe i wciągające, mimo że nie należały do ambitnej literatury. Były dobrą rozrywką na leniwe popołudnia. Jednak im dalej autor obniżał loty i już nawet nie potrafił wciągnąć mnie wirem dziwnych wydarzeń panujących w ETAP-ie. Nie będę nikomu stanowczo odradzać czytania tej serii. Wiem, że wielu czytelnikom bardzo się podoba i wielu jeszcze spodoba. Polecam przede wszystkim czytelnikom młodszym ode mnie, którzy zaczynają swoją przygodę z tym gatunkiem.
Oceniam książkę na: 2.5
Dodano: 19 I 2014, 20:23:56 (ponad 7 lat temu)
0 0
Nikt nie pisze, że genialna?! Ludzie komentarze, komentarze!
Oceniam książkę na: 6.0

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Jaguar
Rok wydania: 2013
ISBN: 978-83-7686-203-3
Ocena: 5.37
Liczba głosów: 31
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: annie28
22 XI 2010 (ponad 10 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają