[dodaj komentarz]

Komentarze do książki Gone - Zniknęli. Faza piąta: Ciemność

Dodano: 26 VIII 2015, 16:35:49 (ponad 5 lat temu)
0 0
Jak już coś leci w dół... To w "GONE" na łeb na szyje. Chodzi o to, że jest coraz gorzej, miast być lepiej. Autor w piątej części zrobił coś (dla mnie) niewybaczalnego. Zdradził tajemnicę, co się stało z dorosłymi i co się działo z dzieciakami, kiedy znikały po piętnastych urodzinach. Tragedia! Najlepsza była ta niewidoma, te domysły i byłam przekonana, że ta największa zagadka zostanie rozwikłana dopiero na końcu. Klimat cyklu szlag trafił. Dodajcie do tego fabułę, która jest nijaka. Wrażenia? Właściwe żadne. Byłam okropnie znudzona.
Oceniam książkę na: 2.5
Dodano: 30 X 2012, 18:03:26 (ponad 7 lat temu)
0 0
Książka wciągnęła mnie już od pierwszych stron. Polecam wszystkim gorąco!
ps. super, że autor nie rozwodzi się nad przypominaniem co się działo w poprzednich częściach...
Oceniam książkę na: 6.0
Dodano: 27 VI 2012, 10:43:31 (ponad 8 lat temu)
+2 0
GONE Faza 5 w niczym nie jest gorsza od poprzednich części, kto wie - może nawet lepsza?Michael Grant jest genialnym pisarzem, teraz to chyba moim ulubionym i w żadnym wypadku nie przeciąga tej książki by na niej zarobić. Z zimną krwią skrzywdziłabym kogoś kto ośmielił by się tak stwierdzić! Bardzo podoba mi się to, że książka (jak poprzednie zresztą) jest pisana z różnych perspektyw. Ona jest... brak mi słów... jest genialna! Jeśli czytaliście poprzednie części tą koniecznie MUSICIE przeczytać!
Oceniam książkę na: 6.0
Wszystkich komentarzy: 3

Komentarze użytkowników Facebooka

Informacje

Tutaj wyrazisz swoją opinię, która może zachęcić innych do przeczytania tej książki.

W komentarzach nie wolno zadawać pytań. Służą do tego tematy dyskusji. Niezastosowanie się będzie skutowało usunięciem komentarza.