Kup książkę [edytuj książkę]

Błękitnokrwiści: Zagubieni w czasie

Info

Tyt. oryg.: Blue Bloods: Lost in Time
Premiera światowa: 2011
Tłum.:
Stron:

Opis

Szósty tom bestsellerowej serii „Błękitnokrwiści”, pełnej nieoczekiwanych zwrotów akcji sagi o nowoczesnych wampirach z Manhattanu.

Świat, który znali błękitnokrwiści, runął.

Jack i Schuyler zostali połączeni nierozerwalną więzią. Ale niedługo po pamiętnej ceremonii we Włoszech los skazuje ich na rozstanie. By wypełnić ostatnią wolę Lawrence’a Van Alena, Schuyler musi uda się do Aleksandrii i odnaleźć mityczne Wrota – ostatnią nadzieję błękitnokrwistych. Potomkini aniołów szybko odkrywa, że to, czego dotąd dowiedziała się o celu swej podróży, jest perfidnym kłamstwem. W tym samym czasie Jack powraca do Nowego Jorku, by stanąć twarzą w twarz z Mimi. Jednak jego bliźniaczka opuściła Stany i Jack, który przygotował się do gorzkiego pojednania z siostrą, zostaje postawiony w sytuacji, z której nie ma dobrego wyjścia.

A Mimi? Mimi w towarzystwie Olivera ruszyła do Egiptu, by ratować Kingleya Martina. Zdeterminowana i uparta, dziewczyna nie chce przyjąć do wiadomości, że nie każda miłosna opowieść kończy się happy endem.
Premiera: 25 styczeń 2012

Cykl "Błękitnokrwiści" :


1. Błękitnokrwiści
2. Maskarada
3. Objawienie
4. Dziedzictwo
5. Zbłąkany anioł
6. Zagubieni w czasie
7. Bramy raju

Uzupełnienia:
Klucze do repozytorium
Krwawe walentynki

Seria uzupełniająca:

Cykl "Wilczy pakt":


Tom 1
Tom 2
Tom 3
Tom 4

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Hej. - Uśmiechnął się i jakby słońce przebiło się przez chmury. Ujął ją pod brodę. - Przecież i tak umrę. Jestem człowiekiem. Nie wiem jak ty, ale ja nie wierzę w wizje przyszłości. Wierzę, że to my decydujemy o naszym losie. Nie dałaś mi szansy ostatnim razem. Po prostu odeszłaś. Ale teraz tu jestem i kocham cię. Zostań ze mną. Nie bój się przyszłości, razem stawimy jej czoło."
Dodał: Cruciatus Dodano: 29 IX 2013 (ponad 6 lat temu)
0 0


"Może to właśnie oznaczało miłość - poświęcenie i bezinteresowność. Nieistotne były serca, kwiaty i szczęśliwe zakończenia, ale świadomość, że czyjeś dobro jest ważniejsze od twojego. To okropne, gdy dorastasz i zdajesz sobie sprawę, że nie możesz mieć wszystkiego, pomyślała"
Dodał: Cruciatus Dodano: 29 IX 2013 (ponad 6 lat temu)
0 0


"Zawsze jest lepiej, gdy wróg nie docenia przeciwnika"
Dodał: Cruciatus Dodano: 29 IX 2013 (ponad 6 lat temu)
0 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Czy nie orientujecie się kiedy ta książka zostanie wydana w Polsce?? czytałam gdzieś że dopiero w przyszłym roku:-( mam nadzieję że to błędna informacja bo nie mogę się doczekać żeby wkońcu dowiedzieć się jak skończą się losy Jacka i Schulyer??
Dodano: 22 VI 2011, 18:45:29 (ponad 9 lat temu)
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Jaguar
Rok wydania: 2011
ISBN: 978-83-7686-059-6
Ocena: 4.73
Liczba głosów: 28
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: annie28
21 XI 2010 (ponad 9 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają