Kup książkę [edytuj książkę]

Wirus

Wizjonerski twórca nagrodzonego trzema Oscarami „Labiryntu Fauna” i zdobywca nagrody im. Dashiella Hammetta przedstawiają mrożącą krew w żyłach powieść o walce między ludźmi a wampirami. Pierwsza część trzymającej w napięciu trylogii! Na nowojorskim lotnisku im. JFK ląduje boeing 777. Gasną w nim wszystkie światła i maszyna zamiera. Kontrolerzy lotu nie są w stanie nawiązać łączności z pilotami, wszystkie okienka i drzwi (również te ewakuacyjne) w samolocie są zatrzaśnięte. Na miejsce przybywa kilka oddziałów służb mundurowych. Przez pewien czas nie mogą jednak dostać się do wnętrza maszyny. Nagle drzwi awaryjne otwierają się, jakby od środka. Funkcjonariusze wchodzą do samolotu, by odkryć, że wszyscy pasażerowie i członkowie załogi są martwi… Wkrótce okazuje się, że miasto (a później cały stan i w końcu państwo) jest celem ataku wampira, a jego ofiary (i w efekcie ich ofiary) staną się wkrótce takie jak on. Co więcej, za całą sprawą stoi jakaś tajemnicza organizacja bądź osoba – człowiek, który wampirowi pomaga…

http://www.esensja.pl/ksiazka/ksiazki/obiekt.html?rodzaj_obi...

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Przewiń: [] []

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Ale panicz Sardu był naprawdę łagodnym olbrzymem, uwielbianym przez poddanych. Mówiono, że widzi wszystkich z wysoka, ale na nikogo nie patrzy z góry."
Dodał: agunia96 Dodano: 09 III 2013 (ponad 5 lat temu)
+1 0


[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Rok wydania: 2010
ISBN: 978-83-10-11730-4
Ocena: 4.6
Liczba głosów: 5
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: dona
19 XI 2010 (ponad 8 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają