Kup książkę [edytuj książkę]

Balsam dla duszy. Historie miłosne

Zdarza się taka od pierwszego wejrzenia, albo rodzi się powoli między dobrymi przyjaciółmi, a czasem uderza cię jak grom z jasnego nieba – zawsze jednak jest liryczna i odmienia twoje życie. Książka przeniesie cię do chwil pełnych oddania i bezwarunkowej miłości.

Kto mógłby zapomnieć, jakie to uczucie unosić się w powietrzu, mieć wspólne tajemnice, o których nikt inny nie wie lub marzyć o chwilach intymności? Ten zbiór opowiadań na pewno obudzi w tobie romantyczną duszę. Znajdziesz tu historie kochanków, którzy sądzili, że bezpowrotnie utracili miłość, a tymczasem na nowo obudzili ją w sobie tuż przed zmierzchem życia, opowieści o odkrywaniu kiełkującego uczucia i o takim, które naprawdę trwa wiecznie. Ta książka przypomni ci także o trwałej miłości, jaka łączy przyjaciół, krewnych oraz rodziców i dzieci.

Nie brak tu opowiadań o bezmiarze miłości we wszystkich jej formach, tak jak to o kobiecie, która dzięki przywiązaniu i miłości swojego kota znajduje siłę, aby żyć z bólem i chorobą, czy ta o uczuciu łączącym córkę i ojca, który wraca z daleka do domu. Są też historie o miłości znajdowanej w najdziwniejszych sytuacjach przez osoby, które sądziły, że w ich życiu czas romantycznych uczuć już minął.

www.wp-ksiazki.pl

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Rebis Dom Wydawniczy Sp z o o
Rok wydania: 2010
ISBN: 978-83-7510-382-3
Ocena: 5.5
Liczba głosów: 2
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: irkaaa
11 XI 2010 (ponad 7 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają