Kup książkę [edytuj książkę]

Złudzenie

Opis:

Nell Jarreau jako młoda dziewczyna była świadkiem morderstwa. Ofiarą był jej chłopak - Johnny, do którego podszedł włóczęga, proszący o pieniądze. Gdy ich nie dostał, zaatakował Johnny'ego i zranił śmiertelnie nożem, a następnie uciekł z miejsca przestępstwa. Szczęśliwie policja szybko ujęła zabójcę, zaś dzięki zeznaniom naocznego świadka jakim była Nell, Alvin DuPree trafił za kratki z wyrokiem dożywocia.

Śmierć Johnny'ego była jednak dla Nell początkiem nowego życia - dziewczyna związała się bowiem z detektywem prowadzącym to śledztwo i została jego żoną. Przez 20 lat oboje wiedli spokojne, szczęśliwe życie, które kończy się z chwilą, gdy w sprawie zabójstwa Johnny'ego pojawiają się nowe dowody. Na ich podstawie Alvin DuPree zostaje zwolniony z więzienia i oczyszczony z wszelkich zarzutów.

Dla Nell ta wiadomość okazuje się być początkiem koszmaru. Chociaż do tej pory kobieta była przekonana, że oskarżyła zabójcę swojego chłopaka, nowe dowody każą jej zastanowić się raz jeszcze, czy na pewno widziała to, co opisywała potem w zeznaniach. Wątpliwości, że oskarżyła niewinnego człowieka pogłębiają się, gdy Nell odkrywa, że jej mąż Clay próbuje ukryć przed nią pewne fakty z przeszłości i za wszelką cenę chce jej utrudnić dotarcie do prawdy. Również zachowanie ich córki wydaje się Nell nieco dziwne i sugeruje, że dziewczyna wie coś, czego wiedzieć nie powinna. Prowadząc swoje prywatne śledztwo mimo sprzeciwu rodziny, Nell powoli rozwiązuje zagadkę zabójstwa sprzed lat i odkrywa przerażającą prawdę...[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Albatros
Rok wydania: 2010
ISBN: 978-83-7659-191-9
Ocena: -
Liczba głosów: -
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Serfer
07 XI 2010 (ponad 8 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają