Kup książkę [edytuj książkę]

Unclean Spirits (The Black Sun's Daughter, #1)

W świecie gdzie ukazuję się magia i polują demony , nie zawsze możesz grać zgodnie z zasadami.

Jayne Heller myśli o sobie jako realistce , dopóki nie nie odkrywa że rzeczywistość jest zupełnie inna niż myślała. Kiedy jej wujek Eric zostaje zamordowany, Janye wyjeżdża do Denver by ustalić swój majątek, dowiedzieć się że to wszystko należy do niej i jest większe niż kiedykolwiek sobie wyobrażała. Wraz z posiadłościami na całym świecie i niewyczerpanym majątkiem, Eric zostawił jej także innego rodzaju spadek: jego niedokończoną sprawę z intrygą czarodziei znaną jako Invisible College.

Prowadzony przez bezwzględnego Randolph'a Coin'a, Invisible College wykorzystuje duchy demonów do własnych celów ; władzy i dominacji. Jayne trudno jest uwierzyć, że demony i magia mogą w ogóle istnieć , nie mówiąc już , że mogą być odpowiedzialne za śmierć jej wujka . Ale Coin postrzega dziedzica Erica jako zagrożenie , które musi zostać wyeliminowane za pomocą wszelkich środków - magicznych lub przyziemnych - więc Jayne musi lepiej zacząć wierzyć , by ocalić swoje życie .

Wspomagana w swojej misji przez grupę nieprawdopodobnych towarzyszy - Aubrey'a, porażająco atrakcyjnego asystenta Erica, byłego jezuitę z zabójczym wspólnikiem; Midian, dwustu letnim mężczyzną, który twierdzi, że jest wyklęty przez samego Radolph'a Coin'a; i Chogyi Jake'a samozwańczego buddystę z mistycznymi zdolnościami - Jayne twierdzi że nowa rzeczywistość jest nie tylko niespodziewana , ale często niewytłumaczalna . Ale jeśli ma nadzieję przetrwać , będzie musiała szybko nauczyć się nowych zasad - lub kompletnie się załamie ...

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Czytelnicy tej książki polecają

Niestety zbyt mało osób przeczytało tę książkę, aby móc polecić Ci inne publikacje.
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: -
Rok wydania: -
ISBN: -
Ocena: -
Liczba głosów: -
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Sanai
24 X 2010 (ponad 8 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Tej książki jeszcze nie otagowano, zrób to!

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają