Kup książkę [edytuj książkę]

Siedem Królestw: Wybrańcy

Katsa była w stanie zabić człowieka gołymi rękami odkąd skończyła 8 lat – jest Graceling, jedną z nielicznych ludzi, którzy urodzili się z niezwykłą umiejętnością. Jako siostrzenica króla, powinna żyć wygodnie, ale Graced jest zabójcą, więc jest zmuszona pracować jako skrytobójca króla.

Kiedy po raz pierwszy spotyka Księcia Po, Graced z umiejętnością walki, Katsa nie ma żadnej aluzji, że jej życie się zmieni. Nigdy nie oczekuje – by stać się przyjacielem Po. Nigdy nie oczekuje – dowiedzieć się prawdy o własnym Grace… strasznym sekrecie, skrywanym głęboko… tajemnicy, która mogła by zniszczyć wszystkie siedem królestw – tylko słowami.

Z elegancką, poruszającą prozą i niezapomnianymi bohaterami, debiut Kristin Cashore, tworzy hipnotyzujący świat, gdzie śmierć staje przekrój przygody i przyspieszającym bicie serca, romansu – pochłonie cię, trzymając w niewoli, zostawiając cię z ochotą na więcej.


Tytuł oryginalny: Graceling
Premiera światowa: 2008
Premiera polska: 2011


Trylogia:

1. Wybrańcy
2. Iskra
3. Bitterblue

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Szczerze mówiąc trochę mi to przypomina trylogie Wojen Świata Wynurzonego. Nie dość, że zabiła gołymi rękami mając 8 lat tak jak Dubhe to tu również spotyka księcia. Mimo, że wydaje mi się naprawdę podobne to mam zamiar to przeczytać, a Wy?
Dodano: 04 I 2011, 16:14:38 (ponad 7 lat temu)
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Rok wydania: 2011
ISBN: 978-83-10-11855-4
Ocena: 4.96
Liczba głosów: 15
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Sanai
24 X 2010 (ponad 8 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają