Kup książkę [edytuj książkę]

Las Dusz

Co byście zrobili, gdyby cały wasz świat legł w gruzach? Gdzie byście poszli, gdyby każde znane wam miejsce zamieniło się w piekło, a ból wspomnień rozdzierał wasze dusze na strzępy? Czy zakończylibyście swoją ziemską wędrówkę? Czy raczej znaleźlibyście swój azyl w szaleństwie, zamknięci za żelaznymi bramami ośrodka dla obłąkanych? A może, tak jak Liam, odcięlibyście się od świata, zbudowali dom na leśnej polanie, gdzie nikt by was nigdy nie odnalazł?

Wiele lat nie wystarczyło Liamowi, by uporać się z przeszłością. Zamknięty w sobie odludek, którym matki pobliskiej miejscowości straszyły niegrzeczne dzieci. Przeklęty przez wielu, zapomniany niemal przez wszystkich. Niemal…

Pozory normalności oraz kruchy spokój runęły z impetem, gdy na polanie pojawił się ranny chłopiec. On jako pierwszy poprosił Liama o pomoc – jako pierwszy, lecz nie ostatni. Za małym przybyszem bowiem mieli nadejść następni, każdy z tym samym błaganiem na ustach i strachem w sercu.

Liam ich nie chciał, nie zapraszał, lecz los wybrał za niego. Gdy ludzie go przekreślili, pojawili się Oni. Ostatnia walka dobra ze złem właśnie miała się rozpocząć i nikt nie pytał, czy Liam ma ochotę odegrać w tej wojnie decydującą rolę. Przeznaczenie rzuci go w otchłań, by ukazać mu jego prawdziwą naturę.

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Czytelnicy tej książki polecają

Niestety zbyt mało osób przeczytało tę książkę, aby móc polecić Ci inne publikacje.
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Radwan
Rok wydania: -
ISBN: 978-83-89938-73-2
Ocena: -
Liczba głosów: -
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Sanai
16 X 2010 (ponad 8 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają