Kup książkę [edytuj książkę]

Oddech nocy: Oddech nocy

Opis

Życie siedemnastoletniej Kelley kręci się wokół teatru. Już niebawem premiera „Snu nocy letniej” Szekspira, w którym dziewczyna, zrządzeniem losu, dostała rolę Tytanii, władczyni elfów… Nim jednak uniesie się kurtyna, Kelley pozna kogoś, kto na zawsze zmieni jej życie. Sonny Flannery jest podrzutkiem, śmiertelnym dzieckiem wychowanym przez Faerie. Wraz dwunastoma podobnymi sobie istotami, Sonny czuwa nad bezpieczeństwem bramy łączącej światy śmiertelników i elfów. W niektóre noce w roku granice między rzeczywistościami zacierają się w niebezpieczny sposób… Dwie rasy nieśmiertelnych nieustająco balansują na krawędzi wojny, a dwór Unseelie, posunie się do każdego podstępu, by tylko wedrzeć się do świata ludzi.
W tym roku, kiedy zbliża się czas, gdy Brama Samhain ma być szeroko otwarta a przerażający Fae będzie próbował wywalczyć sobie drogę do niczego niespodziewającego się świata ludzi, stanie się coś innego… coś zdumiewającego i dziwnego. A oczy Kelley otwierają się nie tylko na otaczające ją Fearie ale również na dziedzictwo, jakie na nią czeka.
Teraz Kelley musi pokierować zdradą zawziętych Faerii – oraz swoimi rosnącymi uczuciami do Sonnego – w tym oślepiającym page-turner zapełnionym świetlanym romansem.
Wondrous Strange to wielowarstwowa opowieść o miłości pomiędzy faerią i śmiertelnikiem, zdradzie pomiędzy królami i królowymi i magii … pomiędzy autorem a czytelnikiem.


Trylogia Oddech nocy: :


1. Oddech nocy
2. Mroczne światło
3. Tempestuous

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Kelley usiadła gwałtownie, otworzyła oczy i powidła wzrokiem dokoła. Znajdowała się na scenie, w altanie królowej elfów. Niespokojnie spojrzała przez lewe ramię. Widziała go, przez krótką chwilę. Stał w ciemnym korytarzu, za kulisami po lewej stronie sceny. Zamiast bolesnej tęsknoty zobaczyła jego wzroku zaskoczenie. Jej zielone oczy spotkały się z jego szarymi dosłownie na ułamek sekundy. A potem zniknął."
Dodał: Miravelle Dodano: 16 V 2012 (ponad 6 lat temu)
0 0


[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Jaguar
Rok wydania: 2011
ISBN: 978-83-7686-071-8
Ocena: 5.33
Liczba głosów: 9
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Sanai
11 X 2010 (ponad 8 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają