Kup książkę [edytuj książkę]

Zrodzony ze srebra

Tytuł oryginalny: Silver Borne

Jest jedyna w swoim rodzaju. Wyjątkowa i niepowtarzalna. Cierpi na kompleks obrońcy uciśnionych i nie potrafi sobie odpuścić. Nadmiar honoru niejednokrotnie odbija jej się solidną czkawką. Twierdzi, że jej siłą jest umiejętność przystosowania się. Bezczelnie kłamie – sama zmienia otoczenie i rzeczywistość tak, aby pasowały do jej prywatnej wizji.

Cała ona – Mercedes Thompson, kojot nie całkiem pospolity. Nie boi się złego wilka, ale pęka przed własną matką. Bohaterka pełną gębą. Nic dziwnego, że znowu wpada po uszy w niezłe bagno. Tym razem udaje jej się wsadzić nos całkiem głęboko w tajemnice nieludzi, a ukochany wilkołak…

Los i wspomnienia nie dają Mercedes Thompson ani chwili na złapanie oddechu. Ledwie opadł pył, a znów trzeba ruszać do boju.

Ech, ci faceci! Nawet na chwilę nie można ich zostawić samych. Zaraz jeden wpada w depresję i chce popełnić samobójstwo a drugi rzuca się w płomienie, żeby ratować ukochaną. Nic dziwnego, że Mercedes Thompson ma pełne ręce roboty. A to, że jej mężczyźni to wilkołaki, bynajmniej nie ułatwia sprawy.

Jakby było mało kłopotów, wilkołacze stado wciąż nie chce zaakceptować faktu, że Mercy jest partnerką Alfy, a pewna Królowa Wróżek uparła się odzyskać księgę, która przez przypadek znalazła się w posiadaniu naszego kojota. Żeby ocalić przyjaciół, Mercedes musi się tylko udać do magicznej krainy, przeprowadzić z wróżką delikatne negocjacje i wrócić. Najlepiej w całości i to w ciągu godziny.
Doprawdy – drobiazg.

Z cyklu Mercedes Thompson:

1. Zew księżyca
2. Więzy krwi
3. Pocałunek żelaza
4. Znak Kości
5. Zrodzony ze srebra
6. Piętno rzeki
7. Żar mrozu
8. Night Broken
9. Fire Touched
10. Silence Fallen

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Przewiń: [] []

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Po to właśnie są przyjaciele - Powiedziałam mu. - By podnieść cię, gdy jesteś w dołku i kopnąć cię w zad, kiedy tego potrzebujesz."
Dodał: Zielona Dodano: 03 VIII 2011 (ponad 6 lat temu)
+6 -3


"-Musisz wybaczyć rodzicom za zachowywanie się jak rodzice, mimo że ich dzieci nie maja już czterech lat. Jako niepowiązany przykład, kiedy twój ojciec dowie się, że zabrałam cię na spotkanie z obcym nieczłowiekiem, trafi go szlak.
Uśmiechnęła się. -Wszystko, co musisz zrobić, to pozwolić mu na siebie pokrzyczeć, potem się z nim przespać. Mężczyźni wybaczają wszystko dla seksu."
Dodał: Zielona Dodano: 02 VIII 2011 (ponad 6 lat temu)
+2 0


"Pomyśl jaki chcesz osiągnąć cel i zrób co możesz by to dostać."
Dodał: Zielona Dodano: 02 VIII 2011 (ponad 6 lat temu)
+1 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Fabryka Słów
Rok wydania: 2012
ISBN: 978-83-7574-730-0
Ocena: 5
Liczba głosów: 13
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Sanai
11 X 2010 (ponad 7 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają