Kup książkę [edytuj książkę]

Rok 1948

W 1945 roku na Anglię spadają niemieckie rakiety V-2 przenoszące morderczy, dziesiątkujący ludzkość wirus. Amerykański lotnik Hoke - jeden z niewielu ludzi odpornych na chorobę dzięki odpowiedniej grupie krwi - żyje samotnie w ruinach miasta, Pośród rozkładających się trupów. Każdego dnia stara sie uniknąć spotkania z ogarniętymi szaleństwem niedobitkami wojsk oraz z przerażonymi bezdomnymi cywilami. Zupełnie innym niebezpieczeństwem okazują się oddziały Czarnych Koszul, nazistów pod wodzą dotkniętego przedziwną chorobą generała Hubble`a, którzy polują na jego nie skażoną krew. Hoke, chcąc ratować życie swoje i innych ocalałych przed zarazą ludzi, decyduje się zaryzykować i postawić wszystko na jedną kartę.
"Zapierająca dech w piersiach powieść o wartkiej akcji. Fascynująca lektura... Wydarzenia rozgrywające się w znanych pałacach i wielkich hotelach Londynu. Herbertowi udało sie stworzyć apokaliptyczną, lecz jednocześnie wiarygodną wizję zakończenia drugiej wojny światowej". Moonlight Fables

http://sklep.zysk.com.pl/rok-1948.html

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Rok wydania: 2001
ISBN: 83-7150-619-8
Ocena: -
Liczba głosów: -
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: dona
30 IX 2010 (ponad 8 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają