Kup książkę [edytuj książkę]

Anielski ogień

Powieść z żywiołową akcją, niesamowitymi scenami walki i silną bohaterką, która świetnie włada starożytną bronią. Ellie jest współczesną, trochę rozpuszczoną dziewczyną, która nie przepada za szkołą, za to lubi imprezy i modne ubrania. Martwi się kłótniami rodziców i kiepskimi stopniami. Do czasu.

Najpierw pojawiają się koszmary. Każdej nocy Ellie dręczą przerażające sny o monstrualnych potworach, które polują na nią i ją zabijają.
Potem przychodzą wspomnienia. Odległe czasy, nieznane miejsca… Kiedy Ellie spotyka Willa, odnosi wrażenie, że coś sobie przypomina, że jej dusza zna go od wieków, lecz nie potrafi tego uchwycić pamięcią. W prezencie na siedemnaste urodziny Ellie dostaje luksusowy samochód. Ale też w dniu urodzin tajemniczy Will uświadamia jej, kim tak naprawdę jest i jaką rolę odgrywa w odwiecznej wojnie dobra ze złem. Budzi w Ellie jej moc. Od tej chwili to ona musi polować. Walczyć na śmierć i życie z istotami, które czyhają na nią w ciemności. To kosiarze, potworne istoty pożerające ludzkie ciała i przynoszące zagładę duszom. Ellie jest dzielną wojowniczką, jednak by przetrwać walkę aniołów z upadłymi, musi poznać prawdę o swoich poprzednich wcieleniach, tajemnice, które mogą okazać się zbyt straszne, by je unieść.


Trylogia Anielski ogień:

0.5 A Dance with Darkness
1. Anielski ogień
2. Wings of the Wicked
3. Shadows in the Silence

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Odważni nie żyją wiecznie, ale ostrożni w ogóle nie żyją."
Dodał: kamila Dodano: 25 XII 2011 (ponad 6 lat temu)
+2 -1


"Bo jestem normalną dziewczyną- bez względu na to, co mówisz, i zamierzam cieszyć się swoimi urodzinami. W końcu tylko raz ma się siedemnaście lat.
Ja mogłem mieć raz siedemnaście lat- powiedział
ale ty ciągle obchodzisz siedemnastkę."
Dodał: kamila Dodano: 25 XII 2011 (ponad 6 lat temu)
+1 0


"Nie możesz pozwolić, by ostatnie złe wspomnienia wyparły te dobre z przeszłości. (...) On się nie jest zły, tylko się zmienił. Może zmienić się jeszcze raz."
Dodał: kamila Dodano: 25 XII 2011 (ponad 6 lat temu)
+1 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

kiedy będzie premiera tej książki? czytałam, że jakieś polskie wydawnictwo kupiło do niej prawa... zapowiada się coś naprawdę ciekawego!
Dodano: 12 VI 2011, 15:21:42 (ponad 7 lat temu)
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Bukowy Las
Rok wydania: 2011
ISBN: 978-83-62478-42-2
Ocena: 4.84
Liczba głosów: 16
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Sanai
26 IX 2010 (ponad 8 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają