Kup książkę [edytuj książkę]

Lament. Intryga Królowej Elfów

Utalentowaną szesnastoletnią harfistkę, Deirdre Monghan, która regularnie grywa na konkursach i różnych imprezach, dręczy niepokojący rodzaj tremy przed publicznymi występami. Ataki strachu paraliżują ją do tego stopnia, że czas tuż przed występem spędza najczęściej w toalecie. Prawda, że to kiepski sposób na rozpoczęcie romansu? A jednak…
Kiedy Deirdre przed jednym z festiwali ponownie nie może opanować swego lęku, z pomocą przychodzi jej tajemniczy chłopak Luke Dillon. Niespodziewanie Luke proponuje jej występ na scenie w duecie razem z nim. Od tego momentu w życiu Deirdre zaczyna pojawiać się czterolistna koniczyna, a ona sama rozwija niezwykłe zdolności, o których wcześniej nie miała pojęcia. Spotyka też dziwacznych ludzi, którzy wydają się pochodzić s z innego świata.
Jej najlepszy przyjaciel James, jej ukochana babcia oraz mama są się w śmiertelnym niebezpieczeństwie, ponieważ Deirdre znalazła się na celowniku królowej pewnej magicznej krainy. Okazuje się, że Luke został przez nią wynajęty, aby zabić Deirdre, ale zamiast tego zakochał się w niej bez pamięci.
A Deidre? Ta nieśmiała dziewczyna odkrywa w końcu, że jako jedna z niewielu ma dar widzenia mieszkańców tajemniczej krainy.


Seria Faerie

1. Lament. Intryga Królowej Elfów
2. Ballada. Taniec mrocznych Elfów
3. Requiem

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Ilu? Ilu ludzi zabiłeś? - zapytałam, jakby to miało znaczenie Jakby to był test z matematyki, gdzie liczba popełnionych błędów wpływa na wynik. Był mordercą - nieważne, ile trupów za sobą zostawił."
Dodał: ladyinfantille Dodano: 29 VII 2011 (ponad 7 lat temu)
+1 -2


"Jego oczy niemo błagały o zrozumienie. Ale jak mogłabym to zrozumieć? Nie chodziło o wyuzdany seks ani gigantyczną kolekcję plakatów Britney Spears. Odkryłam w jego pamięci stos trupów."
Dodał: ladyinfantille Dodano: 29 VII 2011 (ponad 7 lat temu)
+1 -2


[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Illuminatio
Rok wydania: 2011
ISBN: 978-83-62476-06-0
Ocena: 4.33
Liczba głosów: 9
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Viena
15 IX 2010 (ponad 8 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają