Kup książkę [edytuj książkę]

Dolina szkieletów. Duch w machinie

Ryan i Sarah nadal badają sprawę przeszłości Doliny Szkieletów. Powoli kawałki upiornej układanki trafiają na swoje miejsce i Ryan zaczyna sądzić, że nawet we własnym domu nie jest bezpieczny.
Ktoś - żywy lub martwy - próbuje ich powstrzymać.
Ze śledztwa wynika jedno.
Przeszłość jest niebezpieczna.
Teraźniejszość jest nawiedzona.
A przyszłość to śmierć.

Seria "Dolina Szkieletów", multimedialny projekt Patricka Carmana, to opowiadana z dwóch perspektyw historia niezwykłego śledztwa prowadzonego przez parę przyjaciół. Składają się na nią tajne dzienniki Ryana McCraya oraz założona przez Sarah Fincher strona internetowa www.dolinaszkieletow.pl. Tylko wtajemniczeni w szczegóły dochodzenia czytelnicy tajnych zapisków mogą obejrzeć zakodowane w sieci amatorskie filmy dokumentujące odkrycia Sarah. A gdy to zrobią, poczują na własnej skórze grozę, jaka się czai w małym miasteczku o dziwnej nazwie...
Projekt Patricka Carmana zbiera entuzjastyczne recenzje krytyków oraz czytelników, którzy okrzyknęli go przełomowym osiągnięciem kultury skierowanej do pokolenia internetu.

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Wiedziałem że są twardzi ale bez przesady - Moi rodzice każący naszym nauczycielom dopilnować żebyśmy nie rozmawiali? To zaszło za daleko. (...)
Jeśli chcą poważnych kłopotów to je dostaną. Włamanie i wtargnięcie? Zrobione. Umieszczenie ukrytej kamery na zebraniu stowarzyszenia które najwyraźniej mordduje ludzi jakby to była bułka z masłem? Zrobione. Spotkanie się z Sarah kiedy tylko zechcę? Zrobione. Mam wszystko gdzieś."
Dodał: Tomczas Dodano: 01 IX 2011 (ponad 7 lat temu)
+1 0


"Jeśli to zrobił jest szalony. Poznajcie mojego tatę zbiega z psychiatryka."
Dodał: Tomczas Dodano: 01 IX 2011 (ponad 7 lat temu)
+1 0


"W nocy miałem straszny sen. Watts wcale nie umarł. Tylko spał. Sarah odwróciła się i doktor usiadł. Zamiast poduszki miał pod głową niebieski kamień a teraz uniósł go wysoko nad siebie.
- Tu nie wolno wchodzić! Sarah odwróciła się na dźwięk jego głosu a wtedy doktor Watts uderzył moją najlepszą przyjaciółkę w głowę. Niebieski kamień stał się czerwony a ja się obudziłem."
Dodał: Tomczas Dodano: 01 IX 2011 (ponad 7 lat temu)
0 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Rok wydania: 2010
ISBN: 978-83-10-11824-0
Ocena: 5.41
Liczba głosów: 6
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: annie28
26 VIII 2010 (ponad 8 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają