[dodaj cytat]

Cytaty z Pamiętniki Wampirów: Przebudzenie

"Teraz on ją powstrzymywał, nie pozwalał upaść. Czuła jego wargi na szyi, paląco ciepło, jakby dręczyła go gorączka. A potem poczuła ukąszenie, jakby ukłucie dwóch igieł. Ale ból szybko minął, a ona odpręzyła się i czuła tylko przyjemność z tego, że ktoś pije jej krew."
Dodał: Alia Dodano: 03 XII 2012 (ponad 5 lat temu)
+13 -7


"Próbował stawiać jej opór. Ale jej łagodność okazała się silniejsza niż cała jego nadludzka siła."
Dodał: rockaga Dodano: 26 XII 2009 (ponad 8 lat temu)
+11 -9


"- Och, Eleno, daj spokój. Masz już Matta. Czego jeszcze chcesz? Co można robić z dwoma, czego nie da się robić z jednym?
- To samo tylko dłużej."
Dodał: siialala Dodano: 19 IV 2011 (ponad 7 lat temu)
+4 -2


"Stał tak blisko. Dość blisko, by móc jej dotknąć. Czuła delikatny zapach wody kolońskiej i skóry jego kurtki. I nadal nie odrywał spojrzenia od jej oczu, a ona nie była w stanie odwrócić wzroku. Nigdy jeszcze nie widziała takich oczu, czarnych jak północ, ze źrenicami szerokimi jak u kota. Kiedy zbliżał się do niej, przesłoniły jej cały świat. Pochylił głowę w jej stronę. Czuła, że przymyka oczy, że już niewiele widzi. Że odchyla głowę do tyłu, rozchyla usta ..."
Dodał: iness Dodano: 28 VIII 2010 (ponad 8 lat temu)
+5 -5


"Czuła, że gdzieś tam, na świecie, musi być coś innego, jakieś inne miejsce, które umiałaby od razu rozpoznać i nazwać domem."
Dodał: AnaMari Dodano: 14 II 2012 (ponad 6 lat temu)
0 -1


"Ale w tej chwili wszystko wygląda dziwnie, zupełnie jakbym nie należała do tego miejsca. A najgorsze, że czuję, że jest takie miejsce, do którego należę, tylko zwyczajnie nie umiem go odnaleźć"
Dodał: AnaMari Dodano: 14 II 2012 (ponad 6 lat temu)
0 -1


Informacje

Cytaty są wyświetlane od tych, które mają najwięcej plusów.

Aby dodać cytat do ulubionych wstarczy kliknąć na znajdujące się obok niego serduszko.