Kup książkę [edytuj książkę]

Mass Effect. Objawienie

Wszystkie rozwinięte cywilizacje w galaktyce posługują się technologią Protean, istot starożytnego gatunku, który wyginął pięćdziesiąt tysięcy lat temu. Po odkryciu tajnego składu proteańskiej technologii na Marsie w roku 2148, ludzkość wyruszyła w przestrzenie międzygwiezdne, by znaleźć miejsce dla siebie pośród innych gatunków istot inteligentnych.
Na skraju skolonizowanej części wszechświata, dowódca okrętu kosmicznego, bohater Wojny Sojuszu David Anderson bada pozostałości ściśle tajnej wojskowej placówki badawczej, dymiące zgliszcza pełne martwych ciał i pytań pozbawionych odpowiedzi. Kto zaatakował tę bazę? W jakim celu? I gdzie jest Kahlee Sanders, młoda pracownica naukowa, która w tajemniczych okolicznościach zniknęła z bazy na parę godzin przed tym, jak wszyscy jej koledzy zostali wymordowani?
Sanders jest główną podejrzaną, ale odnalezienie jej, zamiast rozwiązać problemy Andersona, przysparza mu jeszcze więcej kłopotów. W towarzystwie podstępnego agenta obcych, któremu nie może zaufać, ścigany przez zabójcę, któremu nie może uciec, Anderson, z nikłymi szansami na powodzenie odwiedza nieznane światy żeby wykryć złowrogi spisek - przez tę wiedzę będzie musiał umrzeć. A przynajmniej tak sądzą jego wrogowie.

Oprawa: broszurowa

Ilość stron: 320

Rok wydania: 2010

Wydawnictwo: ISA

Wymiary: 11.5 x 17.5 cm

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Przewiń: [] []

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Przed spotkaniem Edan poinstruował ich, żeby nie zabijali Kroganina [...] Niestety, nikt nie powiedział Skarrowi, że on nie może zabijać Błękitnych Słońc."
Dodał: Smokoniarka Dodano: 11 XI 2012 (ponad 6 lat temu)
+1 0


"- To wy ryzykujecie, chowając głowy w piasek w nadziei, że niebezpieczeństwo samo minie."
Dodał: Smokoniarka Dodano: 11 XI 2012 (ponad 6 lat temu)
+1 0


"- Kiedy przez tak długi czas słuchasz podobnych opinii o tym samym człowieku, to zakładasz, że go znasz. [...] I kiedy w rzeczywistości poznasz tę osobę, orientujesz się, że tak naprawdę nigdy, w ogóle jej nie znałeś."
Dodał: Smokoniarka Dodano: 11 XI 2012 (ponad 6 lat temu)
+1 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: -
Rok wydania: -
ISBN: -
Ocena: 5.5
Liczba głosów: 2
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Serfer
13 VIII 2010 (ponad 8 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają