Kup książkę [edytuj książkę]

Jak to robią twardzielki

"Jak to robią twardzielki..." to historia trzech przyjaciółek, których życie staje na głowie. Gośka to dziennikarka wściekła na cały ród męski, szukająca sprawcy jej publicznego upokorzenia. Brysia jest policjantką tropiącą oszusta matrymonialnego, zestresowaną kłamstwami, których się sama dopuściła we własnym związku. Sabina to pani naukowiec, z wpojonym przez psychopatyczna matkę przekonaniem o swej wyjątkowej nieatrakcyjności. Ma właśnie wyjść za mąż...

Cóż... Nie jest łatwo być twardzielką! Przyjaciółki przekonują się o tym, gdy ich losy nagle się komplikują.

Wartka akcja, cięte dialogi i komediowe gagi sprawiają, że o perypetiach twardzielek czyta się z zapartym tchem. Powieść skrzy się dowcipem, a plejada barwnych postaci bawi do łez. Jak nie pokochać Alberty, oldreporterki, którą zabójczy brak profesjonalizmu (i taktu) wynosi na szczyty kariery dziennikarskiej? Albo Harleyowców, chłopów o złotych sercach, leczących swego kumpla z depresji w sposób wielce niekonwencjonalny? Emocje budzi niewątpliwie agencja towarzyska bardzo niegrzecznych chłopców, a przy Rajdzie Szampania - najbardziej zakamuflowanej w Europie imprezie miłośników oldmobili - można śmiać się łez. W książce nie brakuje smaczków z wystaw psich piękności i wyścigów konnych. Po prostu: oj, dzieje się, dzieje! I jak tu być twardzielką?!

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Sol
Rok wydania: 2010
ISBN: 978-83-6240-506-0
Ocena: 5
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Saladres
10 VIII 2010 (ponad 8 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają