Kup książkę [edytuj książkę]

Jestem z Wami

Książka o. Macieja Zięby JESTEM Z WAMI. Kompendium twórczości i nauczania Karola Wojtyły-Jana Pawła II wpisuje się w akcję duchowego przygotowania do beatyfikacji Sługi Bożego Jana Pawła II odbywającej się się pod hasłem: "Jestem z Wami - przesłania do Polaków".

Począwszy od kwietnia, przez dziewięć kolejnych miesięcy, media i środowiska duszpasterskie będą przypominać nauczanie papieża głoszone podczas jego pielgrzymek do Ojczyzny. Koordynacją całości działań zajmuje się Fundacja Konferencji Episkopatu Polski "Dzieło Nowego Tysiąclecia".

Hasło "Jestem z Wami" jest odpowiedzią na wielokrotnie powtarzane wołanie Polaków do Ojca Świętego w trakcie jego pielgrzymek do Ojczyzny: "Zostań z nami!"

W każdą drugą niedzielę miesiąca w prasie, telewizji, radiu i Internecie (KAI, Opoka.org.pl, Wiara.pl, TVP, Polskie Radio, Radio Plus, VOX FM, Gość Niedzielny, Niedziela, Idziemy i Przewodnik Katolicki) przedstawiane będzie nauczanie z kolejnej wizyty Jana Pawła II w Polsce. Następujący po niej "tydzień duszpasterski" w parafiach, szkołach i innych środowiskach wypełnią msze święte, nabożeństwa, adoracje, sympozja, dyskusje i spotkania, podczas których ponownie, z perspektywy czasu, rozważane będzie przesłanie Papieża do rodaków. Pierwsza "papieska niedziela" przypada 11 kwietnia.

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Czytelnicy tej książki polecają

Niestety zbyt mało osób przeczytało tę książkę, aby móc polecić Ci inne publikacje.
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Wydawnictwo M
Rok wydania: 2010
ISBN: 978-83-7595-252-0
Ocena: -
Liczba głosów: -
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Goyathlay
05 VIII 2010 (ponad 8 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają