Kup książkę [edytuj książkę]

Wszystko inne poczeka

Czterdziestoletnia kobieta pomaga obcemu, bezdomnemu mężczyźnie ukryć się przed policją, proponuje mu dach nad głową i pomoc w znalezieniu pracy. Ona - kobieta dojrzała, wykształcona, i on - młodszy, nieokrzesany, były więzień skazany za gwałt... I na przekór wszystkim i wszystkiemu, między nimi rodzi się wielka miłość, ale czy stereotypy narzucone przez społeczeństwo nie przeszkodzą w jej spełnieniu?

'Wszystko inne poczeka' to optymistyczna powieść o tym, że zawsze jest czas na zmianę monotonnego życia na inne, pełniejsze, ciekawsze. To książka o potrzebie odwagi, szczerości i głębokiej wiary w siebie, potwierdzająca starą prawdę, że aby coś zyskać, czasem trzeba zaryzykować. Szczęście i miłość mogą być tuż obok, trzeba tylko po nie śmiało sięgnąć, wbrew utartym zasadom, nie bacząc na wiek, wykształcenie, majątek i przeszłość kochanej osoby.

To opowieść o rodzeniu się trudnego do zaakceptowania uczucia, które nabiera barw powoli, w miarę poznawania się dwojga zupełnie obcych ludzi.

Wiarygodni bohaterowie, wartka akcja, ciekawe dialogi... lecz to nie są najważniejsze atuty książki. Auorka pokazała tu siłę prawdziwej miłości. "Wszystko inne poczeka" to książka o głębokim uczuciu, napisana lekkim piórem, a czytanie jej to prawdziwa przyjemność.

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Przewiń: [] []

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: TELBIT
Rok wydania: 2006
ISBN: 83-88109-67-7
Ocena: 6
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: disappear
26 VII 2010 (ponad 8 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają