Kup książkę [edytuj książkę]

Adwokat

Daniel Ames jest przykładem powodzenia życiowego w amerykańskim stylu. Choć urodził się w nędzy, a jako pietnastolatek znalazł się na marginesie, pokonał przeciwności i jest świetnie zapowiadającym się adwokatem w najbardziej prestiżówej kancelarii prawnej w Portlandzie. Gdy jego najważniejszy klient zostaje oskarżony o wyprodukowanie leku powodującego wady wrodzone u dzieci, Daniel nie wierzy w zasadność oskarżenia. I oto trafia na raport pracownika laboratorium, który wskazuje na to, że kierownictwo firmy kłamie. Daniel postanawia dojść o prawdy na własną rękę i wtedy świat wokół niego staje na głowie. Zostaje obwiniony o zaniedbania zawodowe i wyrzucony z pracy. Dwanaście godzin później, szef, który go zwolnił zostaje zamordowany. Daniel jest zatrzymany przez policję. Wypuszczony za kaucją, próbuje oczyścić się z zarzutów i natrafia na łańcuch kłamstw, który wiedzie w przeszłość, do serii nie wyjaśnionych porwań i morderstwa. Ktoś nie chce, by Daniel odkrył prawdę i ten ktoś nie cofnie się przed niczym...
[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"W większym gronie będzie weselej - zauważyła pogodnie doktor Grace i z powrotem zajęła się zwłokami."
Dodał: Izzie Dodano: 31 I 2012 (ponad 6 lat temu)
0 0


"Nie wolno się poddawać. To tak jak z grą w polo. Kiedy zrzuci cię koń, leżysz na ziemi i użalasz się nad sobą. A tu trzeba posadzić tyłek z powrotem w siodle i grać dalej."
Dodał: Izzie Dodano: 31 I 2012 (ponad 6 lat temu)
0 0


[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Świat Książki
Rok wydania: 2003
ISBN: 83-7311-915-9
Ocena: 4.75
Liczba głosów: 2
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: SchaffenDieMode
19 VII 2010 (ponad 8 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają