Kup książkę [edytuj książkę]

Wybrańcy Hipokratesa

Para młodych ludzi, Quinn i Tim, po przejściu trudnych testów wstępnych, zostaje przyjęta na pierwszy rok studiów w najbardziej prestiżowej szkole medycznej w USA - The Ingraham College of Medicine. Regulamin uczelni jest dość niezwykły - studenci nie płacą za naukę, ale są zobowiązani mieszkać na terenie uniwersyteckiego campusu aż do chwili uzyskania dyplomu. Działa tam wszechobecna służba bezpieczeństwa. Tim podejrzewa, że jego pokój znaduje się na podsłuchu, prawda okazuje się jednak znacznie bardziej przerażająca. Zanim zdąży podzielić się z kimkolwiek swym odkryciem, znika bez śladu. Czy zakochana w Timie Quinn zdoła odkryć prawdę, zanim sama podzieli jego los?
[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

przy okazji czytania tej książki zastanawiałam się jak to z tą manipulacją jest... co myślicie? Dajecie się manipulować, a może sami jesteście manipulantami? Jeśli dajecie się manipulować to w jakich sytuacjach i komu, natomiast jeśli sami manipuluj...
Dodano: 18 VII 2010, 14:11:34 (ponad 8 lat temu)
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Prima
Rok wydania: 1995
ISBN: 9788385855644
Ocena: 4
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: disappear
17 VII 2010 (ponad 8 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają