Kup książkę [edytuj książkę]

Knight Rider. Śmiertelny jeździec

Dwóch podpitych mężczyzn włamuje się do nieużywanych, starych laboratoriów Wiltona Knighta. Niespodziewanie, przez przypadek aktywują czarny samochód. Okazuje się być nim KARR, prototyp KITT-a.
W tym samym czasie Michael i Devon jadą do laboratoriów, aby przyszykować je do stworzenia tam Muzeum Techniki. Na miejscu zastają jednak wyłamany zamek i rannego strażnika. Chwilę poźniej z jednego z magazynów wyjeżdża samochód, z zewnątrz wyglądający identycznie jak KITT-a. Michael, który niedawno dowiedział się o istnieniu prototypu nie kryje zaskoczenia, gdy samochód omal go nie potrąca. Okazuje się, że mimo takiego samego wyglądu KITT-a i KARR-a dzieli wiele. Oba samochody posiadają podobne funkcje, jednak KARR jest tylko robotem, który nie przejawia żadnych ludzkich cech. Po za tym podstawowym błędem przy konstrukcji KARR-a był główny program, który powodował, iż auto dbało przede wszystkim o siebie, natomiast dla KITT-a najważniejsze jest ludzkie życie. Po wykryciu tej wady KARR-em zaczęło interesować się wojsko, gdyż byłby on idealny jako czołg. Wilton Knight stanowczo odmówił i postanawił dezaktywować KARR-a, aby później go zniszczyć. Niestety nie zdążył tego uczynić, gdyż niedługo potem umarł.
Teraz KARR, chodź trochę osłabiony stanowi wielkie zagrożenie, tym bardziej, że jego nowi właściciele postanawiają przy jego użyciu się wzbogacić...

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Czytelnicy tej książki polecają

Niestety zbyt mało osób przeczytało tę książkę, aby móc polecić Ci inne publikacje.
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Agencja Usługowo-Handlowa Kazimierz Uchmański i S-ka
Rok wydania: 1992
ISBN: 83-900191-5-9
Ocena: -
Liczba głosów: -
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: ShimRei
28 VI 2010 (ponad 8 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają