Kup książkę [edytuj książkę]

Mistrzyni Burz

Czy z burzowej chmury można uczynić chorągiew dla armii? I czy może to zrobić dziewczyna, która ani nie ma armii, ani nawet zamiaru, by wybierać się na jakąś wojnę? Esme ma tylko jedno małe marzenie – zasłużyć na srebrną bransoletę będącą znakiem jej klanu czarownic… jednakże żyje w świecie, gdzie rządzą kaprysy sił przeznaczenia… a one mogą wszystko. Jedną kroplę wody potrafią zamienić w huczący wodospad. Czy dzielny rycerz jest w stanie samotnie zatrzymać szaleńczą szarżę pancernej jazdy? Nie wydaje się to możliwe… chyba, że w walkę wtrącą się demony losu. One z jednego rzuconego kamienia mogą zrobić kamienną lawinę…Mistrzyni Burz to opowieść o magii, intrygach, pojedynkach i zuchwałej wyprawie podjętej w celu odnalezienia zaginionego królestwa. Ale również jest to opowieść o szukaniu własnej drogi – przez rycerza, który podróżuje przez świat z magicznym mieczem i przez młodą wiedźmę starającą się zrozumieć swój magiczny talent.
[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Gdyby ludzie nie mieli wolnej woli, lecz byli skazani na życie marionetek, żadna zasługa nie byłaby tytułem do chwały ani wina powodem do hańby."
Dodał: Megajra Dodano: 17 VI 2012 (ponad 6 lat temu)
0 0


"[...] mierzysz ludzi miarą ich czynów. To błąd. Ja zaglądam w dusze. Bardzo często ludzie nieznaczni mają dusze tak piękne i delikatne jak kwiaty lub na odwrót: ludzie wielkich czynów są podli i zepsuci."
Dodał: Megajra Dodano: 10 VI 2012 (ponad 6 lat temu)
0 0


[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 30 VII 2010, 18:30:05 (ponad 8 lat temu)
0 0
Jestem pod wrażeniem! W końcówce powieści, kiedy akcja toczy się w kilku miejscach na raz, i kiedy każdy przedstawiany epizod może przechylić szalę zwycięstwa całej wojny, poczułam się, jakbym oglądała Awatara. A pani na okładce też ma coś z Awatara! Polecam.
Oceniam książkę na: 5.0

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Multi-Service
Rok wydania: 2010
ISBN: 9788392904809
Ocena: 4.5
Liczba głosów: 3
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Sanai
27 VI 2010 (ponad 8 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają