Kup książkę [edytuj książkę]

Ostre przedmioty

Camille Preaker po krótkim pobycie w klinice psychiatrycznej wraca do pracy reporterki. Pierwsze zlecenie to artykuł o tajemniczych zabójstwach dwóch małych dziewczynek w jej rodzinnym miasteczku. Przez ostatnie dwanaście lat, odkąd opuściła dom, rzadko rozmawiała ze swoją neurotyczną matką i przyrodnią siostrą, której właściwie nie zna ? śliczną trzynastolatką trzymającą w garści całe miasteczko. Z niechęcią wraca do rodzinnej wiktoriańskiej rezydencji, gdzie zaczyna ją prześladować wspomnienie tragedii z dzieciństwa. Stara się odkryć prawdę o brutalnych zbrodniach. Zaczyna mocno identyfikować się z małymi ofiarami. Wszystkie tropy prowadzą jednak w ślepą uliczkę i zmuszają Camille do rozwikłania zagadki własnej przeszłości, której musi stawić czoło.
[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Kupiłam sobie tą książkę na święta mama przez to dostawała szału bo zamiast pomagać to w każdej wolnej chwili otwierałam "ostre przedmioty" i czytałam. Pierwsza myśl jaka przyszła mi kto mógł zabijać to właśnie matka bohaterki nie pozwalałam dopuścić...
Dodano: 04 XII 2010, 14:51:19 (ponad 10 lat temu)
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 13 VII 2010, 17:42:37 (ponad 10 lat temu)
+2 0
Znakomita książka, bardzo mnie poruszyła. Napisana w sposób lekki, mogę wręcz powiedzieć ``wciągający``. Jest to jedna z najlepszych pozycji dla osób lubiących tę temtykę.
Oceniam książkę na: 6.0

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Burda Publishing Polska
Rok wydania: 2008
ISBN: 978-83-60376-59-1
Ocena: 5.08
Liczba głosów: 12
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: mana
23 VI 2010 (ponad 10 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają