Kup książkę [edytuj książkę]

Twoje serce należy do mnie

Opis:

Znakomity thriller bezkonkurencyjnego Deana Koontza, przewrotny komentarz do funkcjonowania służby zdrowia i konsekwencji niezbyt etycznych zachowań. Trzydziestoczteroletni Ryan Perry, twórca internetowego imperium, ma świat w garści. Bogaty, szczęśliwy w miłości, pełen energii… Niestety. Lekarze wydają wyrok – śmiertelna choroba serca. Życie Ryana może uratować tylko przeszczep. Popadający w paranoję, nękany złymi przeczuciami i niepokojącymi wizjami, mężczyzna znajduje specjalistę, który, za ciężkie pieniądze, przywróci go do życia. Rok później Perry znowu czuje się jak młody bóg. Właśnie na nowo układa życie z Samanthą, gdy ktoś zaczyna przesyłać mu dziwne prezenty. Walentynkowe serce, naszyjnik w kształcie serduszka… Ale najbardziej niepokojąca jest wiadomość: twoje serce należy do mnie. Nowe życie Ryana zamienia się w koszmar. Prześladowany przez młodą Azjatkę, mężczyzna zaczyna zdawać sobie sprawę z tego, czego tak naprawdę pragnie tajemnicza kobieta. Wszystko wskazuje na to, że dawca wrócił po swoje serce…

Info:

Oryginaly tytuł: Your Heart Belongs to Me
Data wydania: 2008
Data wydania w Polsce: 2010

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Przewiń: [] []

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 12 VIII 2012, 19:55:31 (ponad 6 lat temu)
0 0
Powieść czasami bardzo nużąca, momentami bardzo ciekawa. I choć książka była podzielona na dwie części, ja mogę ją podzielić na dwie. Pierwsza części powieści była nudna i mało intrygująca, na co nie wątpliwie wpływ miało to, że większość tego dowiedziałam się z opisu z okładki. Druga część natomiast mnie zainteresowała i wciągnęła. Spodobało mi się, że w powieść zostały wplecione wątki miłosne pomiędzy mężczyzną, a kobietą, a także pomiędzy siostrami oraz handel ludzkimi organami. Nie spodziewałam się takie zakończenia, co niewątpliwie jest plusem. Nie żałuje, że przeczytałam, choć czytałam lepsze książki Koontza.
Oceniam książkę na: 4.0

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Albatros
Rok wydania: 2010
ISBN: 978-83-7659-057-8
Ocena: 4.5
Liczba głosów: 6
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: annie28
16 VI 2010 (ponad 8 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają