Kup książkę [edytuj książkę]

Błękitne Bractwo

Sekta - błogosławieństwo czy przeklęstwo? Hudson City to prowencjonalne maisteczko - wszyscy się tutaj znają, jest tutaj bardzo spokojnie, czasami nudno, nikt nie ma przed innymi praktycznie nic do ukrycia. W to idylliczne życie wkracza nagle jakaś tajemniczna organizacja, która kupuje opustoszały szpital psychiatryczny. Z czasem w miasteczku pojawia się coraz więcej członków tej grupy, wszyscy ubierają się na niebiesko i zachowują się bardzo tajemniczo. Kedynie Alan Springer, miejscowy lekarz widzi
niebezpieczeństwo w przypyszach i to odkywa, iż jest to sekta, nikt jednak nie chce mu przyznać racji, a do miasteczka przybywa coraz więcej milczących członków Błękitnego Bractwa. Zaczynają organizować spotkania modlitewne, a coraz więcej ludzi stwierdza, że ich obecność jest dla miasteczka zbawienna, bowiem pomaga mu ponieść się z kryzysu. Pojawiają się jednak tajemnicze morderstwa i zaginiećia ludzi, kótrzy byli przeciwni Bractwu, jednak ci potrafią wszystko wytłumaczyć, ale czy rzeczywiście PSringer ma rację i jego wersja jest prawdziwa? Może popada on w paranoję i widzi to czego tak naprawdę nie ma? Zakonczenie jest bardzo zaskakujące...czy jest to spodziewany "Happy End", a Springer okaże się bohaterem, czy raczej wielkim przegranym? Tego dowiecie się już sami czytając tę książkę, dzieki niej można również poznać sposób w jaki działają sekty.

http://pl.gojaba.com/pages/bookDetails.jsf?bookid=3668218
http://pl.shvoong.com/books/240252-błękitne-bractwo/

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Czytelnicy tej książki polecają

Niestety zbyt mało osób przeczytało tę książkę, aby móc polecić Ci inne publikacje.
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Amber
Rok wydania: 1994
ISBN: 8370822819
Ocena: -
Liczba głosów: -
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: dona
13 VI 2010 (ponad 8 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają