Kup książkę [edytuj książkę]

Zaginiona historia starożytnych Ameryk

Atlantyda na Kubie, zaginieni budowniczowie Michigan z epoki brązu, supernauka w przedhiszpańskim Peru, azteckie "Naczynie Czasu", piramidy Majów na Jawie, król Artur zamordowany w Ameryce - te i inne odkrycia ostatnich lat dowodzą, że historia Ameryk była inna niż przedstawia to oficjalna nauka.

Frank Joseph - amerykański badacz zagadek przeszłości, autor książek Zaginiony skarb króla Juby, Zagłada Atlantydy i Ocaleni z Atlantydy - zebrał najciekawsze artykuły kontrowersyjnych badaczy publikowane na łamach magazynu "Ancient American", którego jest redaktorem naczelnym. Sławy takie jak Zecharia Sitchin czy David Hatcher Childress ujawniają w nich zdumiewające artefakty i naukowe rewelacje: odkrycie liczącego 9000 lat szkieletu człowieka rasy białej w stanie Waszyngton, świadectwa istnienia zaginionej zaawansowanej techniki, dowody na to, że przeszłość ludzkości w Ameryce sięga nawet 250 000 lat. Odsłaniają fakty pomijane przez historyków i zatajane przez archeologów "politycznie niepoprawne" świadectwa, podważając obowiązujące nauce dogmaty i prezentując nowy, zupełnie różny od wersji podręcznikowej obraz dziejów kontynentów amerykańskich.

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Amber
Rok wydania: 2006
ISBN: 83-241-2668-6
Ocena: 4.5
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Goyathlay
27 V 2010 (ponad 8 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają