Kup książkę [edytuj książkę]

Buba. Sezon ogórkowy

Życie brydżowej mistrzyni zaczęło przypominać grę w karty. Raz wygrana, raz przegrana... Czy Buba zdoła odzyskać wirtualnego dziadka? Jak zakończy się jej potyczka ze Stalinem? A miłość? Czy drozd śpiewak zapomni o dumie i stanie się ponownym łupem młodego ornitologa?
Buba nie czeka na "dobrą kartę". Odważnie gra z losem o swoje szczęście i jest zdumiona, że w sezonie ogórkowym tyle może się zdarzyć...

Drugi tom opowieści o sympatycznej nastolatce, Bubie, mistrzyni brydżowej, której życie nie skąpi trudnych rozdań. Barbara Kosmowska po mistrzowsku wnika w świat nastolatków, opisuje go bez fałszywych barw, jest tam więc miejsce na spleen i zniechęcenie rzeczywistością, humorystyczne zdarzenia w szkole i chwiejną równowagę domowego ogniska. Buba, dzięki wrodzonemu optymizmowi i przyjaciołom (starym - znanym z Buby, pierwszego tomu powieściowego, i nowo poznanym) daje sobie doskonale radę z całym tym bałaganem i jeszcze ma energię do pomagania innym!
[Gandalf.pl]

Kontynuacje filmów, książek nie zawsze są na poziomie, często rozczarowują. Nie w tym przypadku !! Buba. Sezon ogórkowy - podbnie jak pierwsza część jest rewelacjyna i dziadek ten sam .. .. POLECAM !!

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Słowa są jak płatki śniegu.Gdy nas dotykają,potrafią cieszyć albo przenikać zimnem.Potem giną.A milczenie jest mądrzejsze od słów.Pięknie trwa,robiąc miejsce dla myśli.Milczenie to pogoda w sam raz na przyjaźń."
Dodał: Mokka Dodano: 03 VII 2011 (ponad 7 lat temu)
0 0


[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Literatura
Rok wydania: 2007
ISBN: 978-83-60638-45-3
Ocena: 4.88
Liczba głosów: 9
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Ania
30 III 2009 (ponad 9 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają