Kup książkę [edytuj książkę]

W powodzi kłamstw

Nim stała się wziętą prawniczką i znaną adwokatką nieletnich, Shelly Trotter przeżyła koszmar. Mając piętnaście lat została zgwałcona i urodziła syna, którego oddała natychmiast do adopcji. Czy jest nim oskarżony o zabójstwo policjanta chłopak, którego właśnie będzie bronić? Alex twierdzi, że tak, lecz obrony nie ułatwia: woli stracić życie niż ujawnić swoje tajemnice... Autor brawurowo myli tropy i nie pozwala nam ani na moment oderwać się od zaskakującej intrygi, kreśląc niezwykły portret kobiety, osaczonej przez swą przeszłość, na tle dalekiego od sprawiedliwości, skorumpowanego systemu amerykańskiego sądownictwa.

Świat Książki, 2006

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Tak działał, być może, jej mechanizm obronny. W chłopcu widziała jedynie klienta, ponieważ tego wymagała psychologia obrony w sądzie. Aby sprostać wymogom obrony, musiała zachować jak najdalej idącą obiektywność. (...) Może mniej uciążliwe byłyby z nim związki emocjonalne, gdyby patrzyła na niego jak na istotę abstrakcyjną, bezpłciową, bez nazwiska, na kogoś pozbawionego zalet i wad."
Dodał: olii Dodano: 24 VII 2013 (ponad 5 lat temu)
0 0


[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Świat Książki
Rok wydania: 2006
ISBN: 83-7391-686-5
Ocena: 4.75
Liczba głosów: 2
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: dona
25 V 2010 (ponad 8 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają