Kup książkę [edytuj książkę]

Krucha wieczność

Opis

Seth ma wrażenie, że odkąd Aislinn objęła rządy nad Letnim Dworem wróżek, coś w ich związku szwankuje. Aislinn musi wypełniać liczne obowiązki i spędzać z Keenanem, Królem Lata, o wiele więcej czasu, niż chłopak by sobie życzył. Dręczą go w dodatku myśli o przyszłości. Jego dziewczynę czeka wieczność… ale wieczność z Keenanem. Seth nie może się z tym pogodzić. Musi znaleźć sposób, by zostać z ukochaną na zawsze… Tylko władająca Wysokim Dworem Sorcha może go wspomóc… Jednak gdy Seth wyruszy na jej poszukiwania, Aislinn i Keenan bardzo się do siebie zbliżą.
Tymczasem krucza wróżka Bananach zacznie knuć intrygę, której celem jest rozpętanie wojny między dworami. Sprawy świata ludzi i wróżek znacznie się skomplikują…Cykl "Wicked Lovely":1. Królowa lata
2. Król mroku
3. Krucha wieczność
4. Świetliste cienie
5. Darkest Mercy

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Stali w milczeniu, zatraceni w dźwiękach. Nuty ich unosiły, kradły ich sekrety, dusze i obracały ich w wirze powietrza i wody, gdzie nie było bólu. Nie było zmartwień. Nie było strachu. Wrażenie doskonałości sączyło się pod jego skórę, aż nie mógł pomieścić go więcej."
Dodał: rapmetka Dodano: 20 VIII 2013 (ponad 5 lat temu)
+2 0


"Nie ma sensu przejmować się tym, czego nie da się zmienić."
Dodał: elena18 Dodano: 24 V 2011 (ponad 7 lat temu)
+2 -1


[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 29 XII 2010, 15:34:48 (ponad 7 lat temu)
0 0
No czy ja wiem... Szczerze mówiąc, nie dotrwałam nawet do połowy... "Królowa Lata" i "Król Mroku" były genialne, ale tutaj to jest, wybaczcie, za dużo nawijania o polityce wróżek. Jakby tej rzeczywistej nie było nam za mało. Przykro mi to stwierdzić, ale ta część naprawdę nie wciągnęła mnie tak, jak pierwsza czy druga.
Użytkownik nie wystawił oceny książce.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Nasza Książka
Rok wydania: 2010
ISBN: 978-83-10-11800-4
Ocena: 4.81
Liczba głosów: 29
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Magda1116
18 V 2010 (ponad 8 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają