Kup książkę [edytuj książkę]

Kroniki Mac O’Connor: Krwawe szaleństwo

Tytuł oryginalny: Bloodfever


Kiedyś myślałam,że moja siostra i ja jesteśmy dwiema miłymi dziewczynami z południa , które za kilka lat wyjdą za mąż i ustatkują się ,żeby wieść spokojne życie. Potem odkryłam ,że Alina i Ja pochodzimy, nie z dobrych południowych korzeni ale z antycznego celtyckiego rodu potężnych sidhe-seers, ludzi którzy mogą widzieć wróżki. Nie tylko widzę przerażającą rasę z innego świata, ale potrafię też wyczuwać święte relikty wróżek ,które mają w sobie najbardziej śmiertelną z ich magii
Kiedy moja siostra została znaleziona martwa w wypełnionej śmieciami alejce w Dublinie, przybyłam tu w poszukiwaniu odpowiedzi, teraz wszystko czego chciałam to zemsta. I po tym wszystkim czego się dowiedziałam o sobie i nauczyłam , wiem ,że jestem dość potężna ,żeby ją zrealizować.Opis

Zwyczajne życie MacKayli Lane przeszło całkowitą przemianę od kiedy postawiała stopę na Irlandzkiej ziemi i zagłębiła się w świat starożytnych tajemnic i śmiertelnego czarnoksięstwa.
W swojej walce o życie Mac musi znaleźć Sinsar Dubh – książkę o najczarniejszej magii z przed miliona lat, która trzyma klucz do władzy nad światem wróżek i światem ludzi. Ścigana przez zabójcze wróżki otoczona przez tajemnicze osoby którym wie,że nie może zaufać Mac czuje się rozdarta pomiędzy dwoma zabójczymi i zniewalającymi mężczyznami: V'lane, wróżką której trudno się oprzeć a która zmienia seksualne pożądanie w obsesję dla każdej kobiety i nieprzeniknionym Jericho Barronsem, mężczyzną tak samo urzekającym jak tajemniczym.

Z cyklu Kroniki Mac O’Connor:

1. Mroczne szaleństwo
2. Krwawe szaleństwo
3. Szaleństwo Elfów
4. Dreamfever
5. Shadowfever

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"- Pewnego dnia być może pocałujesz mężczyznę, bez którego nie będziesz mogła oddychać, i odkryjesz, że oddychanie jest przereklamowane."
Dodał: girl995 Dodano: 01 III 2013 (ponad 4 lat temu)
+80 -9


"Na świecie są trzy rodzaje ludzi - ci, którzy nie wiedzą i nie wiedzą, że nie wiedzą; ci, którzy nie wiedzą i wiedzą, że nie wiedzą; i ci, którzy wiedzą i wiedzą, jak wiele wciąż nie wiedzą."
Dodał: girl995 Dodano: 01 III 2013 (ponad 4 lat temu)
+37 -9


"Człowiek wobec czegokolwiek w życiu może przyjąć jedynie dwie postawy - nadziei albo strachu. Nadzieja dodaje sił, strach zabija."
Dodał: girl995 Dodano: 01 III 2013 (ponad 4 lat temu)
+43 -16

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: MAG
Rok wydania: 2011
ISBN: 978-83-7480-222-2
Ocena: 4.86
Liczba głosów: 15
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: rockaga
10 V 2010 (ponad 7 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają