Kup książkę [edytuj książkę]

Kroniki Mac O’Connor: Mroczne szaleństwo

Tytuł oryginalny: Darkfever

„Nazywam się MacKayla, w skrócie Mac. Jestem widzącą sidhe, tą, która widzi elfy. Z tą świadomością pogodziłam się dopiero niedawno i bardzo niechętnie.
Moja filozofia jest bardzo prosta – każdy dzień, kiedy nikt nie próbuje mnie zabić, to dla mnie dobry dzień. Ostatnio nie było ich wiele. Szczególnie od czasu, gdy zaczął pękać mur dzielący świat ludzi i elfów. Z drugiej strony, od tego czasu żaden widzący sidhe nie miał dobrego dnia”.


Opis

Kiedy siostra MacKayli została zamordowana, pozostała tylko jedna wskazówka dotycząca okoliczności jej śmierci – enigmatyczna wiadomość na poczcie głosowej Mac. Dziewczyna jedzie do Irlandii w poszukiwaniu odpowiedzi i wkrótce odkrywa, że stoi przed nią jeszcze większe wyzwanie – pozostanie przy życiu na tyle długo, by zapanować nad mocą, której istnienia nie była nawet świadoma - darem, który pozwala jej spojrzeć poza świat ludzi, w niebezpieczne dziedziny elfów...
Gdy Mac zagłębia się w tajemnicę śmierci siostry, każdy jej ruch śledzi mroczny, tajemniczy Jericho... a jednocześnie zbliża się do niej bezlitosny V’lane – elf, który sprawia, że seks staje się dla ludzkich kobiet uzależnieniem. Granica między światami zaczyna pękać, a prawdziwa misja Mac staje się oczywista – musi odnaleźć nieuchwytną Sinsar Dubh, zanim ktoś inny zdobędzie wszechpotężną Mroczną Księgę. Ponieważ ten, kto pierwszy do niej dotrze, zdobędzie całkowitą władzę nad oboma światami...

Z cyklu Kroniki Mac O’Connor:

1. Mroczne szaleństwo
2. Krwawe szaleństwo
3. Szaleństwo Elfów
4. Dreamfever
5. Shadowfever
6. Iced
7. Burned
8. Feverborn
9. Feversong
10. High Voltage

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"- Czasem, panno Lane - powiedział - trzeba zerwać z przeszłością, żeby przyjąć przyszłość. To nigdy nie przychodzi łatwo. I jest to coś, co odróżnia ocalałych od ofiar. Odrzucenie tego, co było, by przetrwać to, co jest."
Dodał: girl995 Dodano: 01 III 2013 (ponad 5 lat temu)
+39 -11


"Filmy mówią Wam, co macie myśleć. Dobra książka pozwala samodzielnie przemyśleć kilka rzeczy. Dobra książka mówi o tym, że jest sobie różowy domek i pozwala Wam domalować część szczegółów, może wybrać styl dachu i zaparkować przed wejściem własny samochód."
Dodał: girl995 Dodano: 01 III 2013 (ponad 5 lat temu)
+16 -9


[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Zastanawiam się nad zakupem tej książki i chciałabym poznać wasze opinie ;) Ciekawa jest czy powiela schematy stosowane w paranormalach? :P
Dodano: 26 IX 2011, 20:35:28 (ponad 7 lat temu)
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: MAG
Rok wydania: 2011
ISBN: 978-83-7480-212-3
Ocena: 4.84
Liczba głosów: 19
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: rockaga
10 V 2010 (ponad 8 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają